Ana SayfaOyunPUBG Mobile yeni futbol temalı oyun modlarını başlatıyor

PUBG Mobile yeni futbol temalı oyun modlarını başlatıyor

PUBG Mobile 2.3 güncellemesi ek oyun modları, haritalar ve kamera kontrolleri sunar.

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

İki ayda bir güncelleme yayınlama geleneğini sürdüren LightSpeed & Quantum Studio, PUBG Mobile için şimdi indirilebilen 2.3 güncellemesini duyurdu. Oyuncular futbol temalı etkinlikler (bundan sonra oyunda futbol olarak anılacaktır), yeni bir oyun modu ve Aftermath modunun resmi olarak yayınlanmasını bekleyebilirler.

Yeni 2.3 güncellemesinin odak noktası, yeni Football Mania oyun modudur. Üç harita, futbol temalı taktik öğeler, araçlar ve ödüllerle dolu. Futbol Sahasına göz kulak olun; paskalya yumurtası ödülleri için sandıkları açmak üzere Wonder Footballs ile bir gol atın. Her harita biraz farklı özelliklere sahiptir ve Erangal hepsiyle övünür.

2 Aralık’ta Aftermath modunun çıkışı geliyor. Livik’in en son sürümünü temel alan bu mod, yükseltme kasaları, yeni enerji mekaniği, koruma noktaları ve daha fazlasını sunacak.

Yaratılış Sisteminin başlangıcı da var. İfade simgesi aracılığıyla erişilen fotoğraf veya klip çekmek için farklı kamera stillerini kullanabilirsiniz.

Yeni 2.3 güncellemesinde de bir dizi oyun iyileştirmesi geliyor. Yeniden doğma yüksekliği, daha fazla iniş kontrolü için farklı haritalarda ayarlandı, sohbet düğmesi artık bir maç kazandıktan sonra kalıyor ve düşman ile takım arkadaşlarını ayırt etmek için ayak sesleri değiştirildi.

Yeni bir güncelleme, yeni bir sezon demektir. Döngü 3 Sezon 9, yeni Efsanevi ödüller ve Kademe Hedefi sistemi sunar. Kendi hedefinizi belirleyebilir ve ona ulaştığınızda ödüllendirilebilirsiniz.

PUBG Mobile’ın 2.3 güncellemesini oynamaktan heyecan duyuyorsanız, bugün kullanıma sunuluyor. Hemen oynamayı düşünmeseniz bile 15-17 Kasım tarihleri arasında oyunu güncellerseniz ekstra oyun içi ödüller kazanabilirsiniz. Bu nedenle, PUBG 2.3 henüz bölgenizde çıkmadıysa, birkaç saat sonra tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

PUBG MOBILE
Kullanıcı Puanı: 4.2
-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz