Ana SayfaOyunPUBG Taego Haritasının Getirdiği Bazı Yenilikler

PUBG Taego Haritasının Getirdiği Bazı Yenilikler

Taego, PUBG'nin Miramar'dan bu yana sahip olduğumuz ilk tam boyutlu 8x8 haritası olarak karşımıza çıkıyor. Call of Duty: Warzone'dakine benzer bir geri dönüş mekaniği olan canlanmalara izin veren bir "gulag adası" ile gelmesi bekleniyor. Bu yenilikler 7 Temmuz'da gelecek olan 12.2 güncellemesinin bir parçası olacak. Taego'dan sonraki haritanın kod adı ise "Kiki" olarak belirtildi. Kiki, konsept sanatı bir şehir manzarasıyla birlikte bütünleştiriyor.

-

Yeni harita Taego’nun yayınlanmasıyla PlayerUnknown’s Battlegrounds’a gelen özellikleri gösteren kısa bir video yayınlandı. Sadece birkaç saniye uzunluğunda olan video bazı özellikleri gözler önüne seriyor. Videoda gösterilen bir oyuncu, dizlerinin üzerinde bir tıbbi kit kullanıyor. Bu da düşen oyuncular için kendi kendine iyileştirebilme özelliği olarak yorumlanıyor.

Kısa video, bir Chinook helikopterini (Paramo haritasındaki bakım paketleri için olanlar), PUBG’nin tersine çevrilmiş bir versiyonu gibi genişleyen bir mavi enerji küresini ve birkaç yeni 5,56 mm’lik silahı gösteriyor.

Yeni bir araç ve bir Hyundai Pony Coupe’den ateşlendiği gösterilen Mark 12 DMR ve bir K2 saldırı tüfeği de var. Taego bir Kore lokasyonu olduğundan, hem Hyundai hem de K2 Kore Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetlerinin standart hizmet tüfeği oldukça uygun duruyor.

Taego, PUBG’nin Miramar’dan bu yana sahip olduğumuz ilk tam boyutlu 8×8 haritası olarak karşımıza çıkıyor. Call of Duty: Warzone’dakine benzer bir geri dönüş mekaniği olan canlanmalara izin veren bir “gulag adası” ile gelmesi bekleniyor.

Bu yenilikler 7 Temmuz’da gelecek olan 12.2 güncellemesinin bir parçası olacak. Taego’dan sonraki haritanın kod adı ise “Kiki” olarak belirtildi. Kiki, konsept sanatı bir şehir manzarasıyla birlikte bütünleştiriyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakPc Gamer

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here