Ana SayfaTeknoloji HaberleriRazer Yeni Kaira X Oyun Kulaklığını Piyasaya Sürdü!

Razer Yeni Kaira X Oyun Kulaklığını Piyasaya Sürdü!

Razer, şimdi de yeni oyun kulaklıklarını piyasaya sürdü. PlayStation ve Xbox oyuncuları için tasarlanan Razer Kaira X bugün görücüye çıktı. Razer'ın bu yeni ekonomik oyun kulaklığı, şirketin Triforce 50mm sürücülerini kullanıyor ve esnek, bumba monteli Razer HyperClear Kardioid Mikrofon ile birlikte geliyor. 

-

Oyun aksesuarlarıyla tanınan Razer, şimdi de yeni oyun kulaklıklarını piyasaya sürdü. PlayStation ve Xbox oyuncuları için tasarlanan Razer Kaira X bugün görücüye çıktı.

Bununla birlikte şirket, Xbox denetleyici şarj standları, Kaira Pro kulaklıklar ve Wolverine V2 denetleyicisini de piyasaya sürdü. Razer’ın bu yeni ekonomik oyun kulaklığı, şirketin Triforce 50mm sürücülerini kullanıyor ve esnek, bumba monteli Razer HyperClear Kardioid Mikrofon ile birlikte geliyor. 

Ek konfor için yerleşik kontroller, yastıklı bir kafa bandı ve Flowknit Memory Foam Kulak Yastıkları da var. Ek olarak, platformlar arası uyumluluğa izin veren 3,5 mm ses jakı ile birlikte geliyor. 

Razer-Kaira-X-1

PlayStation için Kaira X yalnızca siyah beyaz bir tasarımda bulunurken, Xbox varyantı siyah, beyaz ve üç göze çarpan renk (mavi, kırmızı ve “volt” yeşili) içeren beş renkte mevcut. Fiyatı ise 60 dolar olarak belirlendi.

Ayrıca bkz: Razer Huntsman V2 Oyun Klavyesi Satışa Sunuldu!

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here