Ana SayfaAkıllı TelefonRealme 8i/Realme 8s Geliyor - İşte Detaylar

Realme 8i/Realme 8s Geliyor – İşte Detaylar

Yeni telefon arkasındaki 'DARE TO LEAP' yazısıyla iddialı bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Akıllı telefonun 6.43 inç AMOLED ekrana sahip 5G bir telefon olması bekleniyor. 4.400 mAh bataryaya sahip çift SIM'li bir telefon olduğu söyleniyor.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Realme, Realme 8 serisi adı altında üç yeni telefon tanıtmıştı. Seride Realme 8, Realme 8 Pro ve Realme 8 5G bulunuyordu. Görünüşe göre şirket, bu seriyi + yeni modelle yenilemeye karar kıldı. Yeni raporlar, Realme 8i ve Realme 8s adlı ii yeni telefona işaret ediyor.

RMX2205 model numarasına sahip bir Realme telefon daha önce bir TENAA sertifikasıyla ortaya çıkmıştı. Cihazın adı henüz bilinmediği için ya Realme 8i ya da Realme 8s akıllı telefon olduğuna inanılıyor.

Ayrıca bir yayın, Realme 8i’nin bir Kolomb sertifikasını geçtiğini ancak RMX3151 model numarasına sahip olduğunu iddia etti. Aynı cihaz, TKDN, IMEI ve EEC gibi diğer sertifikaları da aldı.

Yeni telefon arkasındaki ‘DARE TO LEAP’ yazısıyla iddialı bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Akıllı telefonun 6.43 inç AMOLED ekrana sahip 5G bir telefon olması bekleniyor. 4.400 mAh bataryaya sahip çift SIM’li bir telefon olduğu söyleniyor.

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.
KaynakTwitter