Ana SayfaAkıllı TelefonRealme ilk Dimensity 810 Akıllı Telefonunu Tanıtacak

Realme ilk Dimensity 810 Akıllı Telefonunu Tanıtacak

Realme Avrupa CEO'su Bay Madhav Sheth, MediaTek'in Dimensity 810 chipseti hakkında bazı bilgileri içeren bir tweet attı. 6nm üretim mimarisine sahip bu chipseti kullanacak ilk telefon hakkında bazı bilgilere ve görüntülere sahibiz.

-

MediaTek bugün Dimensity 810 Chipsetini duyurdu ve görünüşe göre Realme, bu yonga seti tarafından desteklenen bir cihazı piyasaya süren ilk marka olacak.

Realme Hindistan ve Avrupa CEO’su Bay Madhav Sheth, MediaTek’in Dimensity 810 hakkındaki gönderisini retweet etti ve müşterilerin ve hayranların telefon üreticisinin Dimensity 810 destekli bir cihazı piyasaya ilk getiren olmasını isteyip istemediklerini sordu.

Bay Sheth, Realme‘nin Dimensity 810 destekli akıllı telefonu hakkında hiçbir şey açıklamazken, söz konusu cihaz muhtemelen geçen ay sızdırılan Realme 8s

Rapor, Realme 8s’in 6.5″ 90Hz ekrana sahip olacağını iddia etti, ancak panelin türünü ve çözünürlüğünü ve bir delik mi yoksa bir çentik mi olacağını açıklamadı.

Yine de, 8s’in arka tarafını, flaşlı ve içinde üç kameralı dikdörtgen bir çıkıntıya sahip olacağını görebildik. Ana kamera 64MP sensör kullanıyor ancak diğer iki ünite hakkında hiçbir bilgimiz yok.

Selfie’ler ve görüntülü aramalar için 8s’in 16MP çözünürlüğe sahip olduğu ve kaputun altında 33W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil olacağı söyleniyor.

Realme 8s, kutudan çıktığı haliyle Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 arayüzünü çalıştıracak ve 6GB / 8GB olmak üzere iki RAM seçeneğine sahip olacak. Ayrıca Realme Dinamik RAM Genişletme (DRE) adı verilen sanal RAM genişletme özelliği ile birlikte gelecek.

Ayrıca bkz: Dünyanın İlk Dimensity 810 Destekli Telefonu Realme’den…

8s, 128 GB veya 256 GB depolama seçeneklerine sahip olacak, 5G bağlantısını destekleyecek ve yana monte edilmiş bir parmak izi okuyucusu, 3,5 mm kulaklık girişi ve USB-C bağlantı noktasına sahip olacak.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here