Ana SayfaAkıllı TelefonRedmi K60 Gaming gelmeyecek

Redmi K60 Gaming gelmeyecek

Redmi Genel Müdürü Lu Weibing, "2023'te artık bir oyun odaklı telefonuna ihtiyacınız olmayacak..." Bu nedenle şirketin 2023'te Redmi K60 Gaming'i piyasaya sürmeyebileceği anlaşılıyor. Redmi K60 serisi Redmi K60, Redmi K60 Pro ve Redmi K60E modellerinden oluşacak. Pro versiyonu Snapdragon 8 Gen 2 ile gelecek.

-

Tangra LH1, Tesla Semi’ye Meydan Okumaya Geliyor!

Terraline tamamen yeni bir şirket olmayabilir, daha önce Solo Gelişmiş Araç Teknolojileri olarak biliniyordu. Şirket,...

Xiaomi 13 bu Pazar piyasaya çıkıyor ve şirketin Başkan Yardımcısı, oyun telefonlarından daha güçlü olacağını açıkladı. William Lu olarak da bilinen Lu Weibing, 2023’te Android’de oyun oynamak için özel cihazlara ihtiyacımız olmayacağını ve bu trendin “ölmeye mahkum” olduğunu belirtti.

Başkan yardımcısı aynı zamanda Xiaomi Çin’in Başkanı ve Redmi’nin marka yöneticisidir, yani Redmi K60 Gaming cihazını beklememeliyiz, çünkü normal Redmi K60, müşterilerin tüm oyun ihtiyaçları için yeterli olacaktır.

Bazı sızıntı fotoğraflarının ortaya çıkardığı üzere Redmi K60 serisi şimdiden üretim aşamasında. Seri, oyun düşünülerek geliştirilen Dimensity 8200 yonga setine sahip olduğu onaylanan bir Redmi K60E’den oluşacak; Snapdragon 8+ Gen 1 çipli normal Redmi K60 ve Qualcomm’un en yeni amiral gemisi Snapdragon 8 Gen 2‘ye sahip Redmi K60 Pro ile seri tamamlanacak.

Lu, daha önce Dynamic Island’ın Xiaomi yazılım geliştirme ekibi tarafından test edildiğini, bu nedenle selfie kameraları köşede kalsa bile Redmi K60 telefonlarında Apple benzeri bildirim panelini görebileceğimizi belirtmişti.

-- Reklam --

WhatsApp Muadili Uygulamalar 2023

Mesajlaşma uygulamalarının pandemi sırasında her zamankinden daha önemli olduğu kanıtlandı, bu nedenle onlardan vazgeçmek artık söz konusu değil. İster...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz