Ana SayfaİpucuReenkarnasyon Kanıtı Olabilecek Olay; Pollock İkizleri!

Reenkarnasyon Kanıtı Olabilecek Olay; Pollock İkizleri!

Ortaya atılan teorilere göre reenkarnasyon, insan bedenin öldükten sonra ruhunun sonsuza kadar farklı bedenlerde tekrar tekrar doğmasına denilir.

-

Beş yeni elektrikli Toyota bZ modeli Avrupa’ya geliyor

Toyota ikinci bir rüzgar alıyor ve elektrifikasyon çalışmalarını hızlandırıyor. Avrupa'da bZ otomobil ailesi içinde beş...

İnsanlığın var olmasından beri insanlar belli bir yaşa kadar yaşayıp ölmektedirler. Fakat ortaya atılan bazı teoriler insanın öldükten sonrada ruhunun başka bir bedende doğarak hayatının devam ettiğini iddia etmektedir. Bugünkü yazımızda sizlere reenkarnasyon kanıtı olabilecek Pollok ikizlerinin hikayesini ele aldık.

İlk olarak reenkarnasyon ne demek onu öğrenelim; Ortaya atılan teorilere göre reenkarnasyon, insan bedenin öldükten sonra ruhunun sonsuza kadar farklı bedenlerde tekrar tekrar doğmasına denilir. Bu inanışa göre, dünya hayatı sonsuzdur. Yapılan bazı kapsamlı araştırmalara göre reenkarnasyonun kökeninin panteizme kadar gitmektedir.

Bu inanışa göre hem canlı hem de cansız varlıkların ruhlarının olduğu ve bu varlıkların öldükten sonrada ruhlarının yeni bir bedene geçtiğine inanılır.

Pollock İkizleri Olayı

Reenkarnasyon olayına kanıt olarak günümüzde yaşanan Pollock ikizleri kimlerdir kısaca sizlere bahsedelim; Mayıs 1957’de, İngiltere’nin küçük Hexham kasabasında, 11 yaşındaki Joanna Pollock ve altı yaşındaki küçük kız kardeşi Jacqueline, uyuşturucu etkisinde olan bir şoför tarafından feci bir kaza ile hayata gözlerini yumar.

Üzüntüden harap olan aile kızları Joanna ve Jacqueline’in yasını tutmaya başlarlar. Kız çocuklarını kaybeden John ve Florence, birkaç yıl sonra tekrar çocuk sahibi olmak isterler ve Florence, kısa bir süre içerisinde hamile olduğunu öğrenek bir nebzede olsa acısını dindirir.

Pollock İkizleri

Daha sonra doğum gerçekleştikten sonra ikiz kız doğuran Florence doğan kızlarından biri olan jennifer’ın belinde, jacqueline’dekinin aynısı olan bir doğum lekesine sahip olduğunu fark eder. Alnında ise yine jacqueline’in kaza sonrası oluşan yaralarına benzeyen bir doğum lekesi bulunmaktadır daha sonra aile, ikizler 3 aylıkken başka bir eve taşınırlar.

Küçük kızları 2 yaşına geldiğinde ise, ölen kardeşlerine ait oyuncakları istemeye başlarlar, bu başlangıçta gayet normal görünse de, o oyuncakları ilk defa görmüşlerdi. Daha sonra oyuncakları aldıklarında ise onlara, ölen kardeşlerinin koyduğu isimleri koyarlar; bunu bilmelerine imkan yokken.

Daha sonra aile küçük kızlarının beraber oyun oynar iken bir detaya şahit olurlar; İkizlerin ölen kız kardeşlerinin kazasını yeniden canlandırdıkları oyunu oynamaktadırlar. Dehşete düşen aile gözlerine inanamaz. Daha sonra Gillian, Jennifer’ın başını tutarak ona şöyle der: “İşte araba sana çarptı! Gözlerinden kan akıyor.” der.

Daha sonra ikizler 5 yaşına geldiklerinde yavaş yavaş düzelmeye başlarlar. Olayı yaşayan Ailesi ise reenkarnasyon olayı yaşadıklarını ifade ederler.

Şunu da belirtmek isteriz ki reenkarnasyon bilimsel olarak kanıtlanmış bir olay değildir. Yıllardır reenkarnasyon olayı ile birçok teori ortaya atılmaktadır.

Astral Seyahat İle İlgili Filmler

-- Reklam --

2022’nin en iyi TV markaları: LG’den TCL’ye hangisini satın almalısınız?

Eski TV'nizi yükseltmeyi düşünüyorsanız, birçok seçeneğiniz var. Aslında, piyasadaki çoğu TV markası, en son görüntü teknolojisine, inanılmaz akıllı özelliklere...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz