Ana SayfaOtomobilRenault ve R-Fit'ten Eski Araçlara Yeni Dönüşüm

Renault ve R-Fit’ten Eski Araçlara Yeni Dönüşüm

Elektrik araç dönüşümünü amaç olarak benimseyen Renault ve R-Fit, eski otomobil sahiplerine Renault 4, Renault 5 ve Renault Twingo sağlayacak.

-

Huawei P60 Serisi Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikler

Huawei, popüler P serisinden en yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Yeni P60...

Renault ve R-Fit, eski araçlara fabrika kalitesinde bir elektrikli otomobil dönüştürme kiti sunmak için iş birliği yapıyor. Başlangıçta üç kit mevcut olacak – Renault 4, Renault 5 ve Renault Twingo.

Araba sahiplerinin çoğunluğunun bir elektrikli araba kullanmayı ve sahip olma fırsatını istediğine şüphe yok, ancak gerçek oldukça farklı. Kullanılabilirlik bir sorundur ve olacaktır, ancak karşılanabilirlik daha da büyük bir sorundur. Ayrıca birçok insanın eski arabasını satmak istemediği gerçeği de var.

Elektrikli araç dönüşümleri yeni bir şey değil, aslında dönüşüm işi yükseliş yaşıyor ve tüm dünyada birçok yeni şirket ortaya çıkıyor. Çoğunluk, klasik otomobil sahiplerine hitap ederek, sevgili koleksiyonerlerinin ürünlerini gelecek için güncel tutmalarına olanak tanır.

Dönüşüm işletmelerinin büyümesi ve kamunun elektrikli araçların karşılanabilirliği ve kullanılabilirliği konusundaki endişelerini dile getirmesiyle, Renault’un bu kazançlı nişe atlaması şaşırtıcı değil. Şirket, büyük hacimli dönüştürme kitlerinde uzmanlaşmış bir Fransız şirketi olan R-Fit ile işbirliği yaptı.

renault eski araçlara ev destegi

1 Şubat’tan itibaren klasik Renault 4 için bir dönüştürme kiti sipariş edebileceksiniz. Kit eksiksiz ve tamamen kurulu olarak geliyor.

Hem Renault hem de R-Fit, sürüş özelliklerini ve ağırlık dağılımını değiştirmemek için Renault 4’e daha büyük bir batarya koymayı reddediyor. Bataryanın boyutu ne yazık ki ağırlığıyla sınırlıdır.

Dönüşümden sonra, artık tamamen elektrikli Renault 4‘ün sahibi, herhangi bir terslik olacağından endişe duymadan iki yıl boyunca emisyonsuz seyir keyfini yaşayabilir. 2 yıllık garanti dahildir ve birçok olası alıcıyı rahatlatmalıdır.

Renault 4 kitinin fiyatı 11.900 €’dan başlıyor. Hiç de küçük bir miktar değil, ancak rastgele parçalardan ve rastgele kaynaklardan benzer bir kiti bir araya getirmenin zaten 10.000 €’ya yaklaşacağını düşünürseniz, Renault ve R-Fit’i farklı bir perspektife yerleştirir.

-- Reklam --

Apple Watch Ultra Rakibi, Huawei Watch Ultimate Satışa Çıktı!

Akıllı saatler giderek daha yaygın hale geldikçe Huawei gibi teknoloji şirketleri, akıllı saatleri için herşeyi yeni baştan yaratıyor. Huawei...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz