Ana SayfaOyunRestaurant Story iOS Oyunu

Restaurant Story iOS Oyunu

-

Son zamanlarda hem Android hem de iOS kullanıcıları için çok fazla simülasyon tarzı oyunun yayınlandığını görüyoruz. Bu simülasyon oyunlarında da restoran simülasyonlarının ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Restaurant Story ismi ile yayınlanan iOS oyunu da söylediklerimiz için önemli bir örnek. iOS platformunda yayınlanan Restaurant Story iOS Oyunu, tam bir restoran simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Restoranınızı işletmeniz gereken bu oyun, ilk olarak sahip olduğunuz yeri dizayn etmek ile başlıyor. Dizayn işlemlerini, dükkanı işletme sırasında da devam ettirebilirsiniz tabiki. Kazandıklarınız ile dizayn için kullanabileceğiniz ürünleri seçebilirsiniz.

Restaurant Story iOS Oyunu sadece yemek pişir yedir usulü çalışan bir oyun değil. Örneğin, restoranınıza alacağınız oyun konsolları ile müşterilerinizin oyun oynamasını sağlayabilirsiniz. Bunun dışında oyun parkuru yapabilirsiniz.

Dükkanınızda yer alan yemeklerin çeşitlerini de arttırabilmeniz mümkün. Öğreneceğiniz yemek tarifleri ile restoranınızda barındırdığınız yemek çeşitleri sayısını rahatlıkla arttırabilirsiniz.

Restaurant Story iOS Oyunu
Restaurant Story iOS Oyunu

Restaurant Story iOS Oyununun en önemli özelliklerinden birisi de arkadaşlarınız ile de rahatlıkla oynayabilmeniz. Çevrenizdeki arkadaşlarınız ile rekabet halinde olabilmeniz bu oyun ile mümkün.

App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Restaurant Story iOS Oyununun indirme linki aşağıda yer alan butondur. Butona tıklayarak oyunu indirebilir ve cihazınıza kolaylıkla kurabilirsiniz.

İyi oyunlar dilerim!

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.