Ana SayfaFilm ve DiziRuslar Süper Kahraman Filmi Yapıyor!

Ruslar Süper Kahraman Filmi Yapıyor!

-

Çizgi roman uyarlamalarıyla karşımıza çıkan süper kahraman filmleri, son yıllarda etkisini daha da arttırıyor. Bu kervana Ruslar da dahil olmak üzere.

b sinema endüstrisini temsil eden Hollywood, tüm dünyada ses getiren ve sinema tarihine geçen filmleri ortaya çıkarmayı hep başarmıştır.

Macera, komedi, dram vb. gibi pek çok kategoride filmleri araç olarak kullanmasıyla eleştiriliyor olsa da Amerika sinemanın en iyi örneklerini meydana getirmeyi sürdürüyor.

Her dönemin bir film, dizi serisi de oluyor. 2000lerin başından beri süregelen süper kahraman filmleri ilk olarak Spiderman, Hulk, X-Men, Batman, Superman gibi filmlerle varlık göstermişti.

En iyi süper kahraman filmlerini üreten Amerika’nın Soğuk Savaş döneminde sanat, kültür, spor, bilim gibi alanlarda karşısına dikilen Rusya şimdi de rekabeti sürmek istiyor.

Batman, Superman, Spiderman, Captain America gibi Amerikan kahramanların karşısına şimdi de ”Guardian” adındaki kahraman çıkıyor.

Ruslar Süper Kahraman Filmi Yapıyor!

Rus süper kahraman: Guardian

Guardians” adını taşıması beklenen Rus filmi, son derece iddialı bir yapım olarak izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Ellerinde bulunan çekim teknikleri ve sahnelerle Hollywood’u aratmayacak düzeyde süper kahraman filminde karşımıza Rusya’nın dev yaratığı çıkıyor.

Yarı insan, yarı ayı bedenine sahip olan canavar, insan bedenine ve ayı kafasına sahip.

23 Şubat 2017 tarihinde vizyona girecek olan filmin, Rusya dışında bir yerde yayınlanıp, yayınlanmayacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

1 Yorum

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.