Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung, Bu Yıl 6.5 Milyon Katlanabilir Telefon Satmayı Hedefliyor

Samsung, Bu Yıl 6.5 Milyon Katlanabilir Telefon Satmayı Hedefliyor

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, bu yıl sonuna kadar yaklaşık 6,5 milyon adet katlanabilir akıllı telefon satmayı hedefliyor. Bu bölümün çoğunluğunun yeni piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modelleri için olmasını bekliyoruz.

-

The Boys Yeni Sezonu İlk Fragmanı Geldi! The Boys 4. Sezon Ne Zaman?

İlk 3 sezonu ile milyonlarca izleyiciye ulaşan The Boys 4. sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor....

Son Galaxy Unpacked etkinliğinde Samsung, piyasaya iki yeni katlanabilir akıllı telefonunu resmi olarak tanıttı – Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3. Şimdi ise şirket, bu yıl katlanabilir akıllı telefonlar için satış hedefini açıkladı.

Güney Koreli teknoloji devi, bu yıl sonuna kadar yaklaşık 6,5 milyon adet katlanabilir akıllı telefon satmayı hedefliyor. Bu bölümün çoğunluğunun yeni piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modelleri için olmasını bekliyoruz.

Şirket tarafından paylaşılan rakamlar, şirketin 2019 yılı için bildirdiği 0,7 milyon adetten çok daha fazla. Ancak daha ucuz fiyatlandırma, gelişmiş özellikler ve yeni modeller için teklifler göz önüne alındığında, hedef ulaşılabilir görünüyor.

Ayrıca bkz: Samsung Galaxy Z Flip 3 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Ayrıca şirket, bu yıl Galaxy Note serisi amiral gemisi serisini piyasaya sürmeyecek, bu nedenle odak, bu yeni piyasaya sürülen cihazlara daha fazla odaklanacak. Samsung şu anda katlanabilir akıllı telefon pazarına hakim durumda ve önümüzdeki yıllarda da lider konumunu sürdürmesi bekleniyor.

Ayrıca bkz: Oppo Yeni Katlanabilir Telefonuyla Piyasayı Alt Üst Edecek!

Güney Koreli şirket, bu yeni form faktörüyle erken bir liderlik yaptıktan sonra katlanabilir akıllı telefonları çoğaltmayı deniyor ve aktif olarak onu ana akım bir ürün haline getirmeye çalışıyor.

Editörün Seçimi: Samsung Galaxy Z Fold 3 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

GTA 6 Fiyatı 110 Dolar Olacak!

Yıllardır geliştirilme süreci devam edilen GTA 6 için son düzlüğe girildi. Geride bıraktığımız Kasım ayı içerisinde oyunun resmi duyurusu...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.