Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy A80, Mayıs Yamasını Aldı!

Samsung Galaxy A80, Mayıs Yamasını Aldı!

Samsung, güvenlik yaması güncellemesini birçok akıllı telefonuna yaymaya devam ediyor. Şirket en son Galaxy A50'ye sunduğu Mayıs 2021 güvenlik yamasını şimdi Galaxy A80 için sunuyor.

-

Samsung, sunduğu akıllı telefonlarını artık güncellemeyi ihmal etmiyor. Bilindiği üzere şirekt geçtiğimiz yıldan beri güncelleme politikasında oldukça köklü değişikliklere giderek birçok cihazını güncellemeyi başarmış durumda. Buna örnek olarak Nisan, Mayıs ve Haziran güvenlik yamalarını ilk sunan marka olmuştu.

Hatta şu haberimizde Haziran güvenlik yamasını ilk sunduğu cihazlarını sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise şirket Mayıs 2021 güvenlik güncellemesini Galaxy A80 için sunmaya başladı. Bu güncelleme ile birlikte Galaxy A80‘de meydana gelen bütün güvenlik açıkları kapatılmış oluyor.

Galaxy A80

Yeni Mayıs 2021 güvenlik güncellemesi Galaxy A80 için şuan da İspanya’da sunulmuş durumda. Ancak ilerleyen günlerde yazılımsal bir hata olmazsa güncellemenin daha fazla küresel pazara yayılması bekleniyor. Bu nedenle eğer bir Galaxy A80 kullanıyorsanız cihazınızın güncelleme bölümünü sıklıkla kontrol etmenizde fayda var.

A805FXXU6DUE2 sürüm numarasıyla gelen yeni Mayıs 2021 yaması içerisinde birçok gizlilik ve güvenlik açıklarını kapatan özellikleri barındırıyor. Ayrıca cihazda Google ve Samsung tarafından meydana gelen güvenlik açıklarının kapatılmasının yanı sıra birçok hata düzeltmesi de güncellemeyle beraber geliyor. Bununla birlikte yama, Hızlı paylaşım özelliğine de iyileştirme getiriyor. Bu güncellemenin dışında bazı kaynaklarda Galaxy A80‘nin Android 12 ve One UI 4.0 güncellemesini de alacağı söyleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here