Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy M13 5G, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini alıyor

Samsung Galaxy M13 5G, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini alıyor

Samsung'un Android 13 güncelleme serisi tüm hızıyla devam ediyor, çünkü Koreli dev şimdi başka bir Galaxy akıllı telefonunu - bu bütçeye uygun olanı - Android 13 ve One UI 5.0'a güncelledi. Galaxy M13, güncellemenin en son alıcısı veya en azından 5G varyantı. LTE varyantı güncellemeyi henüz almadı, ancak bunun önümüzdeki veya iki hafta içinde değişmesi bizi şaşırtmaz.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Temmuz ayında Android 12 ile duyurulan Samsung Galaxy M13 5G, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini alıyor.

Güncelleme, M136BXXU2BVK3 ürün yazılımı sürümüne sahiptir ve her zamanki One UI 5 özelliklerine ek olarak Kasım 2022 Android güvenlik yamasıyla birlikte gelir.

Samsung, şu anda Hindistan’da Galaxy M13 5G için Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini başlatıyor, ancak lansman yakında diğer bölgelere de yayılacaktır. Ayrıca Galaxy M13’ün 4G varyantının bir veya iki hafta içinde One UI 5 almasını bekleyebilirsiniz.

Hindistan’da yaşıyorsanız ve Galaxy M13 5G cihazınıza One UI 5 almadıysanız, akıllı telefonunuzun Ayarlar > Yazılım güncelleme menüsüne giderek bunu manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz