Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy S20 FE, Android 13 ve One UI 5'i alıyor

Samsung Galaxy S20 FE, Android 13 ve One UI 5’i alıyor

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Samsung, zamanında yazılım güncellemeleri söz konusu olduğunda son yıllarda en iyi Android üreticilerinden biri haline geldi. Android 13‘ün kararlı olarak piyasaya sürülmesinden yalnızca birkaç ay sonra, şirketin en yeni amiral gemileri, yeni Android sürümünün yanı sıra Samsung’un kapsayıcı yazılım görünümü olan One UI 5‘i de aldı. Ve şimdi, zamanının en sevilen Samsung telefonlarından biri olan uluslararası Samsung Galaxy S20 FE de aynı güncellemeyi bekliyor.

Galaxy S20 FE, birkaç hafta önce Android 13 güncellemesini almaya başlayan S20 serisinin geri kalanının izinden gidiyor. SamMobile tarafından tespit edildiği üzere, güncelleme, S20 FE’nin yazılımını G780FXXUAEVK3 sürüm numarasına yükselten, 2 GB’lık büyük bir kablosuz indirme olarak geliyor. Sürüm aynı zamanda Kasım ayı güvenlik düzeltme ekini de telefona getiriyor.

Tek uyarı, şu ana kadar S20 FE’nin yalnızca Exynos sürümünün Android 13 alması. Snapdragon işlemcili ABD sürümü hala beklemede. Bununla birlikte, S20 FE birimlerinin ilk grubu şimdi güncellemeyi aldığından, ABD versiyonuna sahipseniz muhtemelen çok uzun süre beklemeniz gerekmeyecek.

Samsung, Galaxy S20 FE için üç büyük güncelleme yayınlama sözü verdi. 2020’de Android 10 ile piyasaya sürüldüğünden beri, Android 13’ün cihaza gelen son büyük Android sürümü olması muhtemeldir. Hâlâ iyi bir performans sergiledi ve yakın gelecekte güvenlik güncellemeleri almaya devam edecek. Bununla karşılaştırıldığında, daha yeni Samsung amiral gemisi modelleri, dört yıllık yazılım güncellemeleri ve beş yıllık güvenlik yamaları içindedir. S20 FE, eski politika kapsamında piyasaya sürülen son telefonlardan yalnızca biriydi.

Telefonunuzun sistem ayarlarına gidip Yazılım güncellemeleri bölümünü arayarak güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Yeni sürüm sizin için mevcutsa, tam o anda ve orada görünmelidir.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz