Ana SayfaAndroid HaberleriSamsung Galaxy S21 FE şimdi Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini...

Samsung Galaxy S21 FE şimdi Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini alıyor

Galaxy S20 FE'den sonra, Samsung'un en yeni Fan Edition cihazı, yani Galaxy S21 FE de merakla beklenen Android 13 tabanlı One UI 5.0 güncellemesini alıyor. Android 13 tabanlı donanım yazılımı, SM-G990B model numarasını taşıyan uluslararası Galaxy S21 FE için mevcuttur.

-

Valheim Büyük Güncellemesi Mistlands İle Geldi!

Günümüzün popüler oyunlarından biri olan Valheim çıktığı andan itibaren oldukça ilgi gören bir oyun haline...

Sadece birkaç saat önce, Samsung Galaxy S20 FE, Android 13 tabanlı One UI 5‘e yönelik kendi güncellemesini almaya başladı ve bundan bir gün sonra S21 FE için buradayız.

Samsung Galaxy S21 FE, Koreli şirketin Google’ın en son Android sürümünün üzerine inşa edilen yazılım kaplamasının en son yinelemesiyle de süsleniyor. Kendisini SM-G990B olarak tanımlayan uluslararası model için güncelleme şu anda belirli pazarlarda mevcuttur.

Piyasaya sürülen yeni yapı G990BXXU2DVK3 olarak etiketlendi, kablosuz olarak 2,3 GB’lık indirme olarak geliyor ve beraberinde 1 Ekim 2022 güvenlik düzeltme eki düzeyini getiriyor. Ayrıca Samsung’un, Aralık ayı güvenlik güncellemesini S21 FE’ye sunması gereken Aralık ayı başlarında düzeltmesini bekliyoruz.

O zamana kadar, bunlardan birine sahipseniz (yukarıda belirtilen model numarasıyla), Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve yükle seçeneğine giderek bir güncelleme olup olmadığını manuel olarak kontrol etmeniz yeterli olabilir. Günün sonunda şanslı olabilir ve One UI 5’i telefonunuza indirebilirsiniz. Güncelleme henüz sizin için mevcut değilse, üzülmeyin – şu anda kesinlikle yolda ve dünyadaki tüm birimlere ulaşması birkaç gün alabilir.

-- Reklam --

I.G.I. Origins Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden çok oyun bulunmakta bu oyunlar arasında aksiyon oyunlarının yeri oldukça ayrıdır. Oldukça büyük bir kitleye sahip olan...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz