Samsung Galaxy S23 FE’nin renk seçenekleri belli oldu

Son dönemlerde oldukça sık sızıntılar duyduğumuz Samsung Galaxy S23 FE‘nin bu ayın sonlarına doğru resmiyet kazanacağı söyleniyor. Eylül ayının yarısına geldik ve hala Samsung‘dan haber alamadık, ancak akıllı telefon resmi bir görüntüde ortaya çıktığı, önceki tasarım sızıntılarını doğruladığı ve renk seçeneklerini ortaya çıkardığı için marka yakında S23 FE’yi tanıtacak gibi görünüyor. Özellikle Apple’ın lansmanından sonra bir aksiyon almaları gerektiği kanaatindeyim.

Samsung Galaxy S23 FE, Galaxy A54‘e benziyor, ancak görüntüde telefonun sol tarafında anten çizgileri, sağ tarafında güç düğmesi ve ses düğmesi bulunduğundan metal bir çerçeveye sahip olacağını düşünüyoruz.

Galaxy S23 FE dört renkte gelecek, ancak renk kodları ve onları nasıl adlandıracakları belli değil. Beklenti inci beyazı, siyah grafit, mor lavanta ve zeytin renkleri olacağı yönünde. Daha önce sızdırılan görseller, S23 FE’nin alt kısmında bir hoparlör ızgarası ve mikrofonla çevrili bir USB-C bağlantı noktasına sahip olacağını gösteriyordu.

Samsung Galaxy S23 FE‘nin söylentilere göre özellikleri arasında 6,4″ 120Hz FullHD+ Dynamic AMOLED ekran, 6GB/8GB RAM, 128GB/256GB depolama alanı ve 25W kablolu şarj özelliğine sahip 4.500 mAh pil yer alıyor. Akıllı telefonda OIS’li 50MP ana kamera, 8MP ultra geniş, 12MP telefoto ve 10MP selfie olmak üzere dörtü kamera kurulumu olacak.

Samsung Galaxy S23 FE’nin bölgeye bağlı olarak Exynos 2200 yonga seti ya da Snapdragon 8 Gen 1 çipe sahip olması bekleniyor. Daha önceki haberlerimizde söylediğimiz gibi ülkmizde Snapdragon’un 8 Gen 1 yonga seti ile gelmesi bekleniyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0