Samsung, Galaxy S23 Serisi İçin Yeni One UI 6 Beta Sürümünü Yayınladı!

Galaxy S23 serisinin One UI 6 sürümü halen sıkıntıları beraberinde getiriyor. Dün tüm sıkıntıları çözecek olan dokuzuncu One UI 6 beta sürümü yayınlandı.

Dün, Samsung Members topluluğunun bir moderatörü Samsung’un artık One UI 6 beta güncellemesi yayınlamayacağını ve yeni bir beta sürümünün yalnızca kararlı kanalda yayınlanmadan önce düzeltilmesi gereken sorunlar varsa yayınlanacağını söyledi. Samsung’un Galaxy S23 serisi için dokuzuncu One UI 6 beta sürümünü yayınlamasından bu yana giderilmesi gereken bazı hatalar olduğu ortaya çıktı.

Android 14 tabanlı One UI 6 beta ABD, İngiltere ve Almanya’daki Galaxy S23 üçlüsü için hazırlanıyor ve yakında Hindistan, Polonya ve Kore’ye de yayılması bekleniyor.

galaxy s23

ABD’de kullanıma sunulan dokuzuncu One UI 6 beta, ZWJM ile biten bir ürün yazılımı sürümüne sahip ve yaklaşık 420MB’lık bir indirme gerektiriyor. Ekim 2023 Android güvenlik yaması ile birlikte geliyor ve değişiklik günlüğünde bazı hataların giderildiği ve genel yazılım kararlılığının iyileştirildiği belirtiliyor.

Beta programının bu hafta sona ermesi beklendiğinden son One UI 6 dağıtımının önümüzdeki hafta başlaması bekleniyordu, ancak şimdi Samsung yeni bir beta sürümü yayınladığına göre, beta programına kayıtlı olmayanların akıllı telefonlarında One UI 6’nın hizmetlerinden yararlanmak için daha fazla beklemeleri gerekecek.

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3: Bilmeniz gereken her şey

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0