Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy S24 Ultra 10x periskop lens ile gelmeyebilir

Samsung Galaxy S24 Ultra 10x periskop lens ile gelmeyebilir

-

Windows 11 İle Geçiş Anahtarları Özelliği Sunuldu

Bugün Microsoft, Windows 11 için yeni bir güncelleme ile kullanıcıların karşısına geçti. Bu güncelleme, işletim...

Samsung, Galaxy S21 Ultra‘dan başlayarak üç yıl üst üste 10x optik yakınlaştırmalı bir periskop sensörü kullandı ancak bu durum önümüzdeki yıl devam etmeyecek gibi görünüyor. Ünlü sızıntı kaynağı Ice Universe, Galaxy S24 Ultra‘nın yalnızca 3x ve 5x telefoto sensörleri sunacağını duyurdu.

Sızıntı kaynağa göre, S24 Ultra 10 MP 3x telefoto sensör ve 5x optik yakınlaştırma sunan 0.7 µm pikselli yeni bir 50MP 1/2.52″ sensör getirecek. Daha kısa yakınlaştırma aralığına rağmen, yeni 50MP telefoto modülü muhtemelen görüntü kalitesinde önemli bir artış sunacaktır.

Daha önce S24 Ultra’nın 1/1.3″ boyutunda yeni bir 200MP ISOCELL HP2SX ana sensör sunacağı ve yerel 4’ü 1 arada ve 16’sı 1 arada piksel gruplamanın yanı sıra Süper Dörtlü Faz Algılama otomatik odaklama sunacağı bilgisini zaten almıştık. Ayrıca aynı eski 12MP ultra geniş ve selfie kameraları da bekliyoruz.

Ekim Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Bu ay başında zam gelen PlayStation Plus, artık gamerların bütçelerini daha fazla zorlamaya başladı. Bununla birlikte, PlayStation Plus’ın avantajları...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz