Samsung Galaxy S7’den Yeni Haber Var!

Samsung tarafından çalışmaları her ne kadar gizli yürütülmeye çalışılsa da Samsung Galaxy S7 için yeni bilgiler sızdırılmaya devam ediliyor. Daha önce Cepkolik olarak Galaxy S7 hakkında pek çok bilgiyi sizlere sunmuştu.

Son gelen bilgiler ise telefonun hafızası ile ilgili oldu. Galaxy S7 veolarak iki farklı modelde satışa çıkması beklenen cihaz için Samsung’un micro SD portlarını tekrar kullanacağı iddia edildi. Güvenilir kaynaklara dayandırılan haber her ne kadar yabancı sitelerde kesin olarak ifade edilse de Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmaması bu konuda olayın teyit edilmesin mümkün kılmıyor.

İtalya basınında yer alan bu haberde Galaxy S7 modelinde micro SD ile arttırılabilir hafızanın olması, kullanıcıların işlerini çok daha kolay bir hale getirecek. Bu sayede belirli bir depolama alanında sınırlı kalmak yerine 32, 64 ve 128 GB gibi yükseltmeler yapılarak hafıza sorununa çözüm getirilebilecek. Üstelik telefon ile yoğun veri alışverişi yapan ve hafızaya ihtiyacı olan kişiler birden fazla SD kart kullanarak bu konuda avantaj sağlayabilecek.

Samsung Galaxy S7

Galaxy S6 modellerinde SD kart desteğinin olmaması, kullanıcılar tarafından yoğun eleştiri getirmiştir. Samsung bu eleştirileri ciddiye almış olacak ki Galaxy S7 modelinde bu konuda yeniliğe giderek tekrar micro SD kart yuvasını cihazlara eklemiş durumda.

Samsung Galaxy S7 Ne Zaman Satışa Çıkacak?

Galaxy S7 modelinin Şubat 2016 ayında satışa çıkması bekleniyor. Konuyla ilgili öğrenilen bilgilere göre cihazın özellikleri şöyle; USB C portu, 5.2 inç ekran, Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi.

Samsung Galaxy S7 ile ilgili diğer haberlerimize de göz atabilirsiniz;

Samsung Galaxy S7 Prime Edition, bomba gibi geliyor

Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S7 için önemli bir karar aldı

Samsung Galaxy S7 USB-C kullanacak

Samsung Galaxy S7 sıra dışı tasarımıyla şaşırttı

Samsung Galaxy S7

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0