Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4, kararlı One UI 5.0 ve...

Samsung Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4, kararlı One UI 5.0 ve Android 13’e kavuşuyor

Geçen hafta Samsung, Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 için kararlı Android 13 güncellemesini yayınladı, ancak bu, One UI 5.0 Beta programına kayıtlı olan birimlerle sınırlıydı. Şimdi şirket, kararlı güncellemeyi belirli pazarlardaki herkes için sunmaya başladı.

-

Diablo IV Çıkış Tarihi Açıklandı!

Oyun sektörü son zamanlarda oldukça hareketli geçmeye başladı oyun sektöründe adından çokça söz ettiren Diablo...

Geçen hafta Samsung, Samsung Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4 için Android 13 tabanlı One UI 5.0 için istikrarlı bir güncelleme yayınladı, ancak bu güncelleme yalnızca ABD’deki beta test kullanıcılarına sunuldu. Şimdi, Koreli teknoloji devi baraj kapaklarını açtı ve yeniyi daha geniş bir alana yayıyor.

Şu an itibariyle Güney Kore’den raporlar geliyor, ancak önümüzdeki günlerde diğer pazarların Samsung ve Google’dan en son ve en iyileri aldığını görme umuyoruz. Üretici yazılımı güncellemesi ayrıca her türlü güvenlik açığını gideren bir Kasım 2022 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte gelir.

Ayrıca, dış ekrana basınca duyarlı benzersiz bir hareket ekleyen Good Lock için yepyeni RegiStar modülüyle oynamayı unutmayın. RegiStar yalnızca Android 13 destekli Samsung telefonlarda çalışır.

-- Reklam --

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları yanında filmleri ile birçok...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz