Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung'un en yeni Good Lock modülü, Galaxy'nize Back Tap (Arkaya Dokunma) hareketleri...

Samsung’un en yeni Good Lock modülü, Galaxy’nize Back Tap (Arkaya Dokunma) hareketleri ekler

-

Tangra LH1, Tesla Semi’ye Meydan Okumaya Geliyor!

Terraline tamamen yeni bir şirket olmayabilir, daha önce Solo Gelişmiş Araç Teknolojileri olarak biliniyordu. Şirket,...

Samsung, son zamanlarda yazılım güncelleme desteği ile bir ilerleme kaydetti. Galaxy S22 serisi için Android 13 tabanlı One UI 5’in piyasaya sürülmesinden sonra, popüler Good Lock modüllerinin çoğunu Android’in en son sürümünü destekleyecek şekilde güncelledi. Ardından, Samsung Galaxy cihazınızdan bir iPhone, Android veya PC’ye dosya aktarımını kolaylaştırarak bire bir WeTransfer yapmaya çalışan yeni bir DropShip modülünü başlattı. Şimdi, Kore devi başka bir Good Lock modülü yayınladı: RegiStar. Ayarlar menüsünü yeniden düzenlemenize ve yan tuşun uzun basma davranışını değiştirmenize izin vererek daha da fazla özelleştirme seçeneği sunar.

Galaxy S ve Flip cihaz serisinde, modülü bir uygulamayı başlatmak veya arkaya iki veya üç kez dokunarak bir eylemi tetiklemek için kullanabilirsiniz. Google, Android 12 yüklü Pixel telefonlara arkadan çift dokunma özelliğini ekledi. Ancak Samsung, One UI’da hiçbir zaman benzer bir hareket eklemedi, Şimdi ise en son Good Lock modülü ile şirket nihayet benzer bir özellik sağlamaya başladı. Samsung Galaxy Z Fold 4‘te, ekrana sertçe basarak bir eylemi gerçekleştirmek için ek bir seçenek var.

Ekran görüntüsü almak, Google Asistan’ı açmak, mevcut uygulamayı bir açılır pencerede açmak, istediğiniz bir uygulamayı başlatmak, sistem ayarlarını değiştirmek ve daha fazlası için yan tuşu veya Arkaya Dokunma hareketini atayabilirsiniz. Ayarlar menüsü özelleştirmesine gelince, menüyü yeniden sıralayabilir, seçilen menü girişlerini tamamen gizleyebilir ve en üstte görüntülenen Samsung hesabı e-posta adresinizi gizleyebilirsiniz.

RegiStar Good Lock modülü şu anda beta aşamasındadır. Galaxy S22 serisi ve One UI 5 çalıştıran diğer Samsung cihazları ile uyumludur. Modülü Galaxy Store‘dan indirebilir veya uygulama bölgenizde mevcut değilse APKMirror‘dan APK’yi yandan yükleyebilirsiniz.

-- Reklam --

WhatsApp Muadili Uygulamalar 2023

Mesajlaşma uygulamalarının pandemi sırasında her zamankinden daha önemli olduğu kanıtlandı, bu nedenle onlardan vazgeçmek artık söz konusu değil. İster...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz