Ana SayfaAkıllı TelefonSamsung yayınladığı reklam ile Apple kullanıcılarını hedefliyor

Samsung yayınladığı reklam ile Apple kullanıcılarını hedefliyor

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Samsung, “Apple ve Samsung arasındaki sınırda kalan” birçok insan olduğunu düşünüyor. Bu yüzden onları kendi tarafına çekmeye çalışan yeni bir reklam filmi yayınladı. Gerçek bir bahçe çitinin üzerinde oturan gerçek bir adamın yer aldığı bir reklamdan bahsediyoruz.

Bu nedenle, gerçek olsun ya da olmasın, çitin üzerindeki insanlara, Samsung “Galaksi sizi bekliyor” diyor. Çitten kurtulmanın zamanı geldi ve Samsung Galaxy Z Flip4‘ü satın aldığınızda, görünüşe göre yeni cihazınızla ilgilenen Apple cihaz sahiplerinin oldukça ilgisini çekeceksiniz.

Birisi muhtemelen Samsung’a hiçbir ‘normal’ kullanıcının “Galaxy Z Flip4” kelimelerini bu sırayla hiç kimseye söylemediğini söylemeli. İnsanlar böyle konuşmaz. Ancak bu kadar açık olması, tüm adlandırma şemasını normalden daha komik gösteriyor. Her neyse, mesele şu ki, Flip4 gibi bazı Samsung cihazları katlanıyor. Ve şimdiye kadar hiçbir Apple cihazı bunu yapmadı.

Galaxy Z Flip4 ilginizi çektiyse, Koreli şirketin en yeni iki katlanabilir ürününden daha küçüğüne ilişkin derinlemesine incelememizi okumanızı öneririz. Dilerseniz daha büyük ekranlı katlanabilir modeli Fold4‘ün teknik özelliklerine de göz atabilirsiniz. Yakın zamanda bir katlanabilir telefon almayı mı düşünüyorsun? Lütfen yorumlarını bizimle paylaş.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz