Ana SayfaOyunSea of Thieves Tall Tales Yeni Güncellemesini Aldı!

Sea of Thieves Tall Tales Yeni Güncellemesini Aldı!

Orijinal Tall Tales serisinden farklı olarak, ilerlemenize müdahale eden diğer oyuncular hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Tall Tales, Sea of ​​Thieves'in açık dünya haritasında, siz bulmaca çözmekle meşgulken diğer oyuncuların size saldırabileceği veya öldürebileceği (veya bir zamanlar benim ve arkadaşlarımın başına geldiği gibi geminizi çalabileceği) durumlar söz konusu olmayacak. Sadece siz ve arkadaşlarınız (bir grupta oynuyorsanız) diğer oyunculardan rahatsız olmadan maceraya devam edebileceksiniz.

-

Sea of ​​Thieves: A Pirate’s Life sunumunda bugün açıklandığı gibi, Karayip Korsanları’nda yer alan beş yeni karakter lokasyonlara yerleştirilecek. Oyuncular, korsan hayaletlerle dolu bir diyar olan The Sea of ​​the Damned’ı ve sirenlerle (kötü deniz kızları) dolu sulu bir dünya olan The Sunken Kingdom’ı ziyaret edecekler. Yeni macera iskeletlerin aksine, geminize gerçekten size saldırmak için binebilen, okyanus yağmacıları adı verilen birkaç yeni kabuklu düşmanı da tanıtacak.

Ve orijinal Tall Tales serisinden farklı olarak, ilerlemenize müdahale eden diğer oyuncular hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Sea of ​​Thieves’in açık dünya haritasında, siz bulmaca çözmekle meşgulken diğer oyuncuların size saldırabileceği veya öldürebileceği (veya bir zamanlar benim ve arkadaşlarımın başına geldiği gibi geminizi çalabileceği) durumlar söz konusu olmayacak. Sadece siz ve arkadaşlarınız (bir grupta oynuyorsanız) diğer oyunculardan rahatsız olmadan maceraya devam edebileceksiniz.

Bu, özellikle Tall Tale’i tamamlamaya çalışırken diğer ekiplerin eline kolayca düşebilen solo oyuncular için iyi bir haber. Rare ayrıca, yeni Tall Tales in A Pirate’s Life’ı tasarladıklarını, böylece tek başına oyuncuların onları tamamlamakta zorlanmayacağını söylüyor.

Masal ortasında ilerlemenizi kaydeden kontrol noktaları ve grup büyüklüğünüze göre ölçeklenen zorluk olacak. Ayrıca, yeni maceralarda size eşlik edecek olan Jack Sparrow, sadece içkili bir şekilde geminizde dolaşmayacak (Kingdom Hearts 3 ve diğer oyunlarda Sparrow’u oynayan aktör Jared Butler tarafından seslendirildi) tamamen oyunun içinde ve size yardımcı olacağı söyleniyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here