Solgun Mavi Gözler İçin Fragman Yayınlandı!

Dünyaca ünlü aktör Christian Bale’in yeni yapımı Solgun Mavi Gözler için fragman yayınlandı.

Netflix’in en yeni içeriklerinden olan ve yeni yıl ile beraber vizyona girecek olan Solgun Mavi Gözler, şimdiden sinemaseverleri heyecanlandırmış durumda. Baş rolünde birçok büyük yapımdan tanıdığımız Christian Bale’in yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise Scott Cooper’ın oturduğu Solgun Mavi Gözler, 6 Ocak tarihinde Netflix’te ekranlara gelecek.

1830 yılların sisli ve görkemli döneminde geçen filmde korkunç bir cinayet çözümlenmeye çalışılır. Christian Bale, deneyimli dedektif olan Augustus Landor’u canlandırır ve cinayeti çözmek için edebiyat dünyasından tanıdığımız Edgar Allan Poe ile bir ekip oluşturur.

Filmin oyuncu kadrosunda Christian Bale ve Harry Melling’in yanı sıra Lucy Boynton, Gillian Anderson, Charlie Tahan, Charlotte Gainsbourg, Toby Jones, Harry Lawtey, Timothy Spall, Simon McBurney, Gideon Glick, Hadley Robinson, Fred Hechinger ve Robert Duvall gibi isimler yer alıyor.

İlk olarak 23 Aralık tarihinde ABD’nin belli bölgelerinde yayına girecek olan Solgun Mavi Gözler, 6 Ocak 2023 tarihi ile beraber tüm dünyadaki Netflix kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves Fragmanı Çıktı!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0