Ana SayfaOtomobilSony ve Honda'nın ortak elektrikli otomobillerine Honda bayileri tarafından servis verilecek

Sony ve Honda’nın ortak elektrikli otomobillerine Honda bayileri tarafından servis verilecek

-

Adobe Web Üzerinde Photoshop’u Resmen Başlattı

Adobe, ücretli planları olan tüm kullanıcılar için Çarşamba günü web için Photoshop ürününü resmi olarak...

Sony ve Honda, bu yılın başlarında, Sony’nin mobilite platformundan ve Honda’nın üretimden sorumlu olacağı EV’leri ortak geliştirmekle görevli bir ortak girişimin kurulduğunu duyurdular. Bu, 2026’da ABD pazarında ilk EV’lerini piyasaya sürecek yeni bir şirketle sonuçlanacak.

Tüm bunları bilerek, bu araçlara nerede servis hizmeti verileceğini merak etmiş olabilirsiniz ve cevap bariz gibi görünüyor. Honda’nın finansal sonuçlarının tartışıldığı bir görüşme sırasında konuşan CFO Kohei Takeuchi, Sony ve Honda ile işbirliklerinin kesin ayrıntılarını üzerinde çalışırken, Honda’nın mevcut bayi ağının yaklaşmakta olan elektrikli otomobillerin servis ihtiyaçları karşılamak için çok iyi bir konumda olacağını söyledi.

Bu, yakın zamanda şirketin geleceğinde bir yere sahip olma konusunda endişelenen ABD’deki söz konusu Honda bayileri için iyi bir haber.

Öte yandan, satışlar çevrimiçi olabilir ve doğrudan tüketiciye yönelik olabilir ve Kohei bunun otomobil üreticisi için yeni bir çaba olacağını belirtti. Ortak girişimden ne tür arabalar bekleyebileceğimiz henüz belli değil, ancak şirketler daha önce premium ürünlere odaklandıklarını belirtmişlerdi, bu nedenle yakın zamanda uygun fiyatlı Sony-Honda otomobili hayal etmeyin.

Valve Counter-Strike 2 İle Yeni Bir Deneyim Sunuyor

Valve bugün itibariyle Counter-Strike 2 güncellemesini piyasaya sürdü. Mart ayında resmi olarak duyurulan, uzun süredir konuşulan oyun, ücretsiz yükseltme...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz