Ana SayfaOyunSony'den Yeni Oyunlara Devasa Yatırım Desteği!

Sony’den Yeni Oyunlara Devasa Yatırım Desteği!

Sony, PlayStation Studios aracılığıyla yeni oyunlara destek vermeyi hedefliyor ve Lost Soul Aside ile başlayarak oyunları yayınlamayı planlıyor.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Sony, şirketin China Hero Project olarak da bilinen oyun geliştirme işini genişletmeyi planladığını açıkladı. Şirket, bölgede yeni oyunlar ve geliştiriciler geliştirmek için yatırımlarını artırmayı planlıyor.

Yeni bir rapora göre Sony, şirketin programları aracılığıyla geliştirilen her oyuna yaklaşık 140.000 dolar yatırım yapmayı planlıyor.

Sony’nin Çin pazarındaki artan çabalarının gelişimi, Microsoft’un aktif olarak Çinli geliştiricileri takip ettiği bir zamana denk geliyor ve rapor, Sony’nin ülkedeki Xbox üreticisi ile yarışmayı planladığını iddia ediyor.

Daha önce Sony tarafından desteklenen oyunlar, finansal ve geliştirme desteği alıyordu ancak oyunlar şirket tarafından yayınlanmıyordu. Ancak yeni rapora göre Sony, PlayStation Studios aracılığıyla yeni oyunlara destek vermeyi hedefliyor ve Lost Soul Aside ile başlayarak oyunları yayınlamayı planlıyor.

Genshin Impact
Genshin Impact

Şimdiye kadar şirket, Genshin Impact gibi çarpıcı başarılı anlaşmaların yanı sıra 17 küçük oyunu destekledi. Şirket, yeni oyunlar ve geliştiriciler geliştirmeye büyük yatırımlar yaparak, Çin’de PS5 modellerini PS4 modellerinden iki kat daha fazla satma hedefine ulaşmayı planlıyor.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz