Ana SayfaOtomobilSpyker C8 Geliyor

Spyker C8 Geliyor

-

Kendisine has tasarımdaki dili ve güçlü yapıdaki özellikleri ile rekabet yaratmak adına Spyker C8 geliyor. Marka ile ilgili tüm detaylar haberimizde

1880 Yılında çıkış yapan Spyker, marka logosuna yakından göz attığınız zaman o yıllardan uçak üretimine başlamış olduğu fark ediliyor. Spyker firması he zaman mantalitesini güç ve gelişimi üzerine inşa etmiş.

spyker c8-

Logo üzerinde yer alan latince yazıya göz attığımızda ‘’ Güçlükler için imkansız yol yoktur’’ ifadesinin geçmişten günümüze kadar Spyker tarafından günümüze taşınmış olan bir görüştür.

Logosundaki ileri görüşlü ve kararlı yapıdaki politikası neticesinde markanın 2 silindir 3 HP beygir gücündeki ilk otomobili 1900 yılında üretimini gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Bu üretimden sonra Spyker şuana kadar devamlı gelişme kat ederek, standartların üzerinde otomobilleri tüketicileriyle buluşturmayı başarmıştır.

cpyker c8 özellikler

New York’da gerçekleştirilen otomobil fuarında geleneksel anlamda ve özel anlamdaki tasarımlarıyla dikkatleri çekmeyi başaran C8 Preliator bundan önceki nesline göre oldukça daha keskin hatlar yer alıyor. Ağırlık olarak 1390 KG olduğu görülen Spyker C8 önceki nesillerine göre iyileştirmeler yapıldığı görülüyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here