Ana SayfaOyunSistem GereksinimleriStarfield Sistem Gereksinimleri!

Starfield Sistem Gereksinimleri!

E3 oyun fuarında duyurulan oyunun, 6 Eylül 2023'te Microsoft Windows ve Xbox Series X/S’e özel olarak çıkması planlanıyor.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Yakın zamanda çıkması beklenen Starfield oyununu neredeyse tüm oyuncular dört gözle beklemekte. Bugünkü yazımızda sizlere Starfield sistem gereksinimleri hakkında bilgi vereceğiz.

İlk olarak çıkacak olan oyun hakkında biraz bilgi verelim Starfield Starfield, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilmekte olan uzay temalı bir aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Oyun içi ve oynanış yönünden oldukça gelişmiş bir oyun olan Starfield oyunculara tam bir uzay çağını yaşatacak düzeyde bir oyun tasarladı. Özellikle üst düzey silahlar ve araç teknolojisi ise oyuna farklı bir hava katmış durumda.

Starfield Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 10 sürüm 22H2
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600X, Intel Core i7-6800K
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Grafikler: AMD Radeon RX 5700, NVIDIA GeForce 1070 Ti
  • Direct X: Sürüm 12
  • Depolama Alanı: 125 GB depolama alanı

Son olarak E3 oyun fuarında duyurulan oyunun, 6 Eylül 2023’te Microsoft Windows ve Xbox Series X/S’e özel olarak çıkması planlanıyor.

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)