Ana SayfaOyunSteam Oyun Fiyatlarına Zam Gelmeye Devam Ediyor!

Steam Oyun Fiyatlarına Zam Gelmeye Devam Ediyor!

Günümüzün en çok kullanılan oyun platformlarından olan Steam, oyunların fiyatlarına zam getirmeye devam ediyor.

-

3 Yeni Fortnite Oyunu Geliyor

2017 yılında piyasaya çıkan ve o günden bu yana sürekli gelişerek milyonlarca oyuncuya ulaşan Fortnite...

Günümüzün en çok kullanılan oyun platformlarından olan Steam, oyunların fiyatlarına zam getirmeye devam ediyor.

Steam, 2023 yılı gelmeden önce büyük bir indirim kampanyası başlattı. Özellikle üst segment oyunlar, büyük bir indirimle beraber oyunseverlerin karşısına çıktı. Buna her ne kadar sevinsek de, Steam 2023 yılında oyunlarda fiyat artışı yansıtacak.

Ülkemizde devam eden kur dalgalanmaları yüzünden birçok yabancı firma ülkemizdeki ürünlerine zam getiriyor. Bundan en çok etkilenen sektörlerin başında ise teknoloji ve oyun dünyası geliyor. 2023 yılında birçok Steam oyununda zam uygulanacak ancak bunlar büyük yapımlar değil, küçük bütçeleri oyunların fiyatında artış yaşanacak.

steam zam

Küçük çaplı oyunların neredeyse %800 üzerinde zam alması, ülkemizdeki oyunseverler tarafından oldukça tepki ile karşılandı. Steam her ne kadar fiyatlarını korumaya çalışsa da, duruma bu şekilde müdahale etmeleri gerektirdiğini söyledi.

Steam Büyük Kış İndirimi Başlıyor!

Frostpunk 2 Oyun İçi Videosu Geldi

Hayatta kalma, şehir kurma ve kaynak yönetimi türlerindeki Frostpunk’un ilk oyunu 2018 yılında yayımlanmış ve kısa sürede büyük beğeni...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.