Ana SayfaOyunStreet Fighter 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Street Fighter 6 Çıkış Tarihi Sızdırıldı!

Önümüzdeki yaz aylarında piyasaya çıkacak olan Street Fighter 6 , PC, PlayStation ve Xbox arasında platformlarına gelmesi planlanıyor.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Günümüzün ve çocukluğumuzun en popüler oyunlarından biri olan Street Fighter yıllardır popülerliğini koruyan dövüş oyunları arasında yerini aldı. Bugünkü yazımızda sizlerle Street Fighter 6 çıkış tarihi hakkında bilgi vereceğiz.

Çapraz platform desteği ile gelecek olan oyun oyuncu kitlesi tarafından oldukça merak edilmekte. Önümüzdeki yaz aylarında piyasaya çıkacak olan Street Fighter 6 , PC, PlayStation ve Xbox arasında platformlarına gelmesi planlanıyor.

Özellikle bu tür dövüş oyunları genellikle PlayStation ve Xbox serilerinde tercih edilmekte. PC tarafında ise bu tür oyun pek tercih edilmemekte.

Street Fighter 6

Çıkacak olan oyunun en önemli detaylarından biriside geri dönen karakterlerin, eklenen yeni halleri nedeniyle yaşlanmış olması. On sekiz kişilik dövüşçü kadrosu içinde daha önceden tanıdığımız on iki dövüşçü bulunmakta: Bu dövüşçüler arasında Blanka, Cammy, Chun-Li, Dee Jay, Dhalsim, E. Honda, Guile, Juri, Ken, Luke, Ryu ve Zangief gibi tanıdığımız ünlü karakterler yer almakta.

Şirket oyun içinde üç farklı oyun modu eklemeyi düşünüyor. Bunlar Fighting Ground, Battle Hub ve World Tour isminde modlar bulunacak. Sokak dövüşlerinden tutun her türlü farklı türde dövüşme şansınız olacak.

Alınan bilgilere göre oyuncular yeni çıkacak oyun ile 2 Haziran 2023’te buluşacak.

Dead Island 2 Oynanış Videosu Yayınlandı!

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz