Ana SayfaİpucuSunny TV İnternete Nasıl Bağlanır?

Sunny TV İnternete Nasıl Bağlanır?

Bugün sizlere Sunny TV internete nasıl bağlanır adımlar şeklinde anlatacağız.

-

Bugün sizlere Sunny TV internete nasıl bağlanır adımlar şeklinde anlatacağız. Günümüzde artık herkesin evinde ufak tefek olsa da bir televizyon bulunuyor. Gün geçtikçe teknoloji ilerledikçe cebimizde ki telefonlardan hariç izlediğimiz televizyonlar bile internete bağlanılabilir bir hale geldi. Bir çok kişi YouTube olsun film izlemek için televizyondan internete bağlanmak istiyor. İşte en çok karşılaşılan sorun olan Sunny TV internete nasıl bağlanır?

Bu sorunun cevabını merak edenler için;

  • Uzaktan kumandada yer alan HOME tuşuna basmalısınız.
  • Karşınıza çıkan ekrandan Settings (Ayarlar) öğesini seçmelisiniz.
  • Daha sonra ilerleme yapabilmek için TV menüsünde karşınıza çıkacak seçeneklere bağlıdır.
  • Network & Internet (Ağ ve İnternet) – Easy Setup (Kolay kurulum) Wi-Fi öğeleri gibi seçenekler televizyonunuzun ekranında belirecektir.
  • Burada Wi-Fi seçeneğini seçmelisiniz.
  • Bağlantının gerçekleşmesi için uygun Wi-Fi bağlantısının bilgilerini girmeli ve kurulumu tamamlamalısınız.

 Bütün yönlendirme televizyona ait kumandadan yapılmaktadır. Kumandadan bu alanlara girebilir ve şifrenizi yine kumanda üzerinden yazabilirsiniz.

Sunny Televizyona Telefon Nasıl Bağlanır

Sunny Televizyona Telefon Nasıl Bağlanır?

Öncelikle bu işlemi gerçekleştireceğiniz telefonun ekran yansıtma özelliği olmalıdır. Aksi durumunda telefonu televizyona bağlayabilme durumunuz olmayacaktır. İlk yapmanız gereken cep telefonunuz da yer alan ekran yansıtma özelliğiniz açmalısınız.

sunny ekran yansıtma

Daha sonra televizyonunuzda ekran yansıtma (Screen Mirroring) uygulamasını açmalısınız. Cep telefonunuz da ekran yansıtma menüsünü açtığınız zaman karşınıza çıkan televizyonu seçmelisiniz. Telefondaki seçim yapıldığında televizyonda da bu seçimin onaylanması gerekmektedir. Onayladığınız zaman telefonunuz televizyona bağlantı sağlayabilir.

Sunny Televizyonda Youtube Nasıl Açılır?

Televizyon internete bağlandıktan sonra kumanda üzerinde internet ağına ait olan bir simge göreceksiniz. Bu simgeye sahip olan tuşa basmalısınız. Televizyonda karşınıza çıkacak olan Netflix, YouTube gibi bazı uygulamalardan oluşan seçeneklerdir. Buradan YouTube uygulamasını seçtiğiniz zaman kolaylıkla televizyondan YouTube‘a giriş yapabilirsiniz.

sunny tv youtube

Ayrıca bkz: Gucci, AirPods Max İçin Özel Çanta Tasarladı!

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.