Ana SayfaOyunTemsilcimiz Eternal Fire ESL Pro League Season 18’e Mağlubiyetle Başladı

Temsilcimiz Eternal Fire ESL Pro League Season 18’e Mağlubiyetle Başladı

Temsilcimiz Eternal Fire, ESL Pro League Season 18 açılış karşılaşmasında Cloud9'a 2-0 mağlup oldu.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Counter-Strike: Global Offensive turnuvası ESL Pro League yeni sezonu ile start aldı. ESL Pro League Season 18’de mücadele eden temsilcimiz Eternal Fire, ilk maçından boynu bükük ayrıldı. Rakibine karşı iyi bir performans gösterse de, iki haritayı da kaybeden tecrübeli ekibimiz, sezona mağlubiyetle merhaba dedi.

ESL Pro League Season 18: Eternal Fire 0 – 2 Cloud9

Karşılaşma öncesinde yapılan harita seçimi ile; Eternal Fire – Cloud9 karşılaşmasının haritaları şu şekilde netleşti:

  • Eternal Fire: Vertigo
  • C9: Overpass
  • Decider: Anubis

Eternal Fire’ın seçimi olan Vertigo haritasındaki mücadeleyle başlayan karşılaşma kıran kırana geçti. İki ekibin de kazanmak için pek çok fırsatının olduğu haritada, Eternal Fire kritik anlarda yaptığı hatalarla geriye düştü. Haritayı döndürmek için yoğun çaba harcasa da, temsilcimiz ilk mücadeleden 16 – 11 yenik ayrıldı ve seride 1 – 0 geriye düştü.

En güncel oyun haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Mücadelenin ikinci haritası Cloud9’un seçimi olan Overpass de yapıldı. İlk haritadan da çekişmeli geçen mücadeleyi kazanmak adına büyük direnç gösteren Eternal Fire, haritanın sonunu getiremedi. Bu haritadan da 16 – 12’lik skorla galip ayrılan taraf Cloud9 oldu. Böylece mücadele üçüncü haritaya kalmadan Cloud9’un 2 – 0’lık üstünlüğüyle tamamlandı.

Karşılaşmayı 100 Binden Fazla Seyirci Takip Etti

Temsilcimiz Eternal Fire’ın Cloud9’a 2 – 0 mağlup olduğu mücadele yoğun bir izleyici kitlesi tarafından takip edildi. Anlık izleyici sayısı 100 binin üzerine çıkan karşılaşma, hem Counter-Strike: Global Offensive için gösterilen rağbeti, hem de temsilcimizin taraftar kitlesini göstermesi adına önemli bir gösterge oldu.

Maçın MVP’si Ax1Le Oldu

Büyük çekişmeye sahne olan mücadelenin en değerli oyuncusu Ax1Le oldu. Karşılaşmada tek kelimeyle “mükemmel” bir performans gösteren oyuncu; neden “dünyanın en iyi rifleri arasında gösterildiğini” bir kez daha kanıtlamış oldu. Mücadelenin MVP’si seçilen Ax1Le’ın istatistikleri ise şu şekilde kayıtlara geçti:

  • K/D: 52/33 (+19)
  • ADR: 105.8
  • Rating: 1.48

Temsilcimiz Eternal Fire’ın Sıradaki Rakibi Complexity Gaming – 9INE Maçının Kaybedeni Olacak!

ESL Pro League Season 18’in ilk maçından boynu bükük ayrılan temsilcimizin bir sonraki karşılaşması Complexity Gaming ile 9INE arasında yapılacak maçtan sonra belli olacak. 2 takım arasındaki mücadeleden yenik ayrılan takım temsilcimiz Eternal Fire’la karşılaşacak.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Emine Emre
Emine Emre
Emine ben. Anadolu Üniversitesi İstatistik Bölümü (örgün öğretim/lisans) mezunuyum. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Yönetimi (ön lisans) okudum. İki üniversiteden de 2013 yılında mezun oldum. Çeşitli kurumlarda tam zamanlı olarak çalıştım. Oyun sektörü ve finans sektöründe deneyim sahibiyim.