Temsilcimiz L2W Esports AEX-1’i Yenerek Tur Atladı

Global Offensive turnuvası ESEA Season 46: Main Division – Europe ilk tur maçında AEX-1 ile eşleşen temsilcimiz L2W Esports, eşleşmeden 2-1’lik galibiyetle ayrıldı. Rakibini saf dışına iten ekibimiz tur atladı. Temsilcimizin sonraki turdaki rakibi; ESCA Gaming’i 2-0’lık skorla geçen Preasy Rising oldu.

ESEA Main League Season 46 Playoff: L2W Esports 2 – 1 AEX-1

Toplam 10 bin dolarlık ödül havuzuna sahip olan ESEA Main League Season 46’nın sonlarına doğru yaklaşılırken, temsilcimiz L2W Esports yoluna emin adımlarla devam ediyor. Dün (25 Eylül Pazartesi) akşam saat 21:30’da başlayan eşleşmede AEX-1 ile karşı karşıya gelen ekibimiz ilk maça Inferno haritasında çıktı.

En güncel espor haberleri için buraya göz atabilirsiniz.

Haritada genel olarak üstünlüğü elinde bulunduran temsilcimiz, ilk maçtan 16-9’luk skorla üstün ayrıldı ve skoru 1-0’a getirdi. İkinci mücadele Ancient haritasında yapıldı. Bu haritada başarılı bir performans sergileyemeyen takımımız rakibine aynı skorla boyun eğdi ve seride durum eşitlendi: 1-1!

Serinin karar mücadelesi Anubis haritasında yapıldı. İkinci maçtaki tutukluğu üzerinden atan temsilcimiz bu maçta da ağırlığını koydu ve kolay bir galibiyet elde etti. 16-9’luk skorla haritadan mutlu ayrılan ekibimiz tur atladı.

L2W Esports’un Sıradaki Rakibi Preasy Rising

AEX-1 karşısında galip gelerek tura atlayan temsilcimizin üst turdaki rakibi de belli oldu. ESCA Gaming’i 2-0’lık skorla geçen Preasy Rising, L2W Esports’un üst turda karşılaşacağı takım olma başarısını gösterdi.

ESEA Main League Season 46 Hakkında

Global Offensive turnuvası ESEA Season 46: Main Division – Europe, toplamda 185 ekibin katıldığı bir turnuva. Çoğunlukla gelişim aşamasındaki takımların iştirak ettiği turnuvanın toplam ödül havuzu 10 bin dolar olarak belirlenmiş. 10 bin dolarlık ödül havuzundan turnuva şampiyonu için 3500 dolar ve turnuva 2ncisi için de 2200 dolarlık ödül takdir edilmiş.

Üçüncü takımın 1500 dolar ve dördüncü ekibin de bin dolarlık ödüle kavuşacağı turnuvada sekizinci sıraya kadar başarı gösteren ekipler para ödülü almaya hak kazanacak. Turnuvanın Ekim ayının 8’inde gerçekleştirilecek final mücadelesi ile sona ermesi planlanıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0