Ana SayfaOtomobilTesla, 2021 yılı öncesi Model 3 araçları için elektrikli bagaj güncellemesi getirdi

Tesla, 2021 yılı öncesi Model 3 araçları için elektrikli bagaj güncellemesi getirdi

2021'den önce üretilmiş, manuel bagaj kapısına sahip Model 3 araçlarla uyumludur. Bu geliştirme ile Model 3'ünüzün arka bagaj kapağını tek tuşla açıp kapatın. Aracınızı, bagaj kapınızı Tesla uygulamasından, aracınızın dokunmatik ekranından veya bagaj kapağının üzerindeki bir düğmeyle kontrol etmenize olanak tanıyan elektronik bileşenlerle güçlendirin.

-

Qiyuan elektrikli sedan A07’yi tanıttı

Çin otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından Changan Automobile, kısa bir süre önce yeni alt markası...

Tesla 2021 yılından önce üretilen Model 3 araçları için 800 $ fiyat karşılığında otomatik açılıp kapanan bagaj opsiyonu sunuyor. Aslında tam olarak opsiyon da demek doğru olmaz. Tesla bunu satın alım sonrası servislerinde gerçekleştiriyor.

Pek çok kullanıcının 2021 yılı öncesinde üretilen Tesla Model 3 araçları için şikayetlerinden biri de manuel açılıp kapanan bagaj kapağıydı. Tesla bunun farkında olmuş ki yeni getirdiği uygulama ile bu araçlara 800$ ücret karşılığında orjinal ve hem aplikasyondan hem de ana ekrandan kontrol edilebilen otomatik bagaj sistemini getirdi. Bu ücrete parçalar ve işçilik de dahildir.

Garip olan ise, bu seçenek Çin’de bir süredir mevcut ve hizmetin yerel fiyatı yaklaşık 650 dolardır. Artık Tesla, güçlendirme kitini Çin dışında da kullanıma sunuyor. ne diyelim 2021 yılı öncesi Model 3 sahibi olanlar için güzel haber.

Apple, tüm iPhone’lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple, tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 17.0.2'nin güncellenmiş bir sürümünü yayınlayarak kullanıcıların endişelerine hızlı bir şekilde yanıt verdi....
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakTesla

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz