Ana SayfaOtomobilTesla, Araçlarına Yuvarlak Direksiyon Seçeneğini Ekledi

Tesla, Araçlarına Yuvarlak Direksiyon Seçeneğini Ekledi

Elon Musk kısa süre önce modellerinin klasik yuvarlak direksiyona sahip olmayacağını söylemişti, ancak Tesla kaybetti ve yuvarlak direksiyon simidini seçeneklere ekledi.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Musk, Tesla Model X ve S Plaid‘in asla standart bir direksiyon simidine sahip olmayacağını tweetledi, ancak neyse ki sağduyu galip geldi ve yuvarlak direksiyon seçeneği artık mevcut.

Tesla, kısa bir süre önce Çin’deki çevrimiçi mağazasına, sipariş sürecinde tartışmalı boyunduruk ile klasik bir direksiyon simidi arasında seçim yapmanızı sağlayan seçeneği ekledi. Şirket aynı anda standart direksiyon simidinin kullanılabilirliğini ve Model X ve Model S Plaid‘in ülkedeki resmi fiyatlandırmasını duyurdu.

tesla yuvarlak direksiyon secenegi

İki seçenek arasında fiyat farkı yoktur, bu yüzden gerçekten kişisel tercihe bağlıdır. Bununla birlikte, geleneksel direksiyon, görünüşe göre teslimatı Mart 2023‘e itiyor – çok uzun bir bekleme değil, dikkate alınması gereken bir şey.

Bu araçların çoğu zaten direksiyon boyunduruğuyla satıldı ve şimdi Tesla’nın kendisinden bir güçlendirme seçeneği alıyorlar. Kurulum dahil olmak üzere Tesla Hizmeti aracılığıyla oldukça makul olan 700,00 ABD dolarına mal oluyor.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz