Ana SayfaOtomobilTesla, Cybertruck üretimi için işe alımlara başladı

Tesla, Cybertruck üretimi için işe alımlara başladı

Tesla, Gigafactory Texas'ta Cybertruck üretimi için özel olarak işçileri işe almaya başlıyor.

-

En İyi HBO Max Dizileri – Mart 2023

Dünyanın en popüler dizi ve film izleme platformlarının başında gelen HBO Max, geçen sene itibariyle RTÜK...

Tesla, Cybertruck’ı duyurduğundan beri üretim tarihi sürekli erteleniyor, ancak yeni kanıtlar, şirketin nihayet sona yaklaştığını ve artık son açıklanan tarih olan 2023 son çeyreği için üretim aşamasına geçeceğini gösteriyor. Şirket artık montaj için personel ve süreci yönetecek birini işe alacağından, yaklaşmakta olan Cybertruck nihayet 2023’ün sonlarında üretim hattından çıkmaya başlayacak.

Bir kullanıcı, Austin, Teksas’taki Gigafactory için Tesla’nın iş ilanlarına rastladı. Daha önce de belirttiğimiz gibi, şirket üretim sürecini denetleyecek birini ve BIW (Beyaz Gövde) aşamasıyla ilgilenecek personel arıyor. İşte o zaman aracın gövdesi bir araya getirilir.

Şimdi tasarım tuhaflıkları nedeniyle Cybertruck, standart bir gövde çerçevesi ve paneller yerine paslanmaz çelik bir dış iskelet kullandığı için montajı nispeten zor olacak. İşte bu yüzden Tesla, Cybertruck üretimini mümkün kılmak için dünyanın en büyük döküm makinesini sipariş etti.

Tüm bunlar, Cybertruck’ı 2023’ün sonlarında gerçek yollarda görmeye başlayabileceğimiz konusunda bizi biraz daha iyimser kılıyor.

-- Reklam --

En İyi Amazon Prime Dizileri – Mart 2023

Amazon Prime'ın muhteşem ayrıcalıklarından yararlanan kullanıcıların sayısı gün geçtikçe artıyor. Çünkü Amazon Prime'ın birbirinden güzel dizileri var ve Amazon...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz