Ana SayfaOtomobilTesla, Cybertruck üretimi için işe alımlara başladı

Tesla, Cybertruck üretimi için işe alımlara başladı

Tesla, Gigafactory Texas'ta Cybertruck üretimi için özel olarak işçileri işe almaya başlıyor.

-

Aktif gürültü önleyici kulaklıklar nasıl çalışır?

Hemen hemen her iyi kablosuz kulaklık ve en iyi kablosuz kulaklık, aktif gürültü önleme (ANC)...

Tesla, Cybertruck’ı duyurduğundan beri üretim tarihi sürekli erteleniyor, ancak yeni kanıtlar, şirketin nihayet sona yaklaştığını ve artık son açıklanan tarih olan 2023 son çeyreği için üretim aşamasına geçeceğini gösteriyor. Şirket artık montaj için personel ve süreci yönetecek birini işe alacağından, yaklaşmakta olan Cybertruck nihayet 2023’ün sonlarında üretim hattından çıkmaya başlayacak.

Bir kullanıcı, Austin, Teksas’taki Gigafactory için Tesla’nın iş ilanlarına rastladı. Daha önce de belirttiğimiz gibi, şirket üretim sürecini denetleyecek birini ve BIW (Beyaz Gövde) aşamasıyla ilgilenecek personel arıyor. İşte o zaman aracın gövdesi bir araya getirilir.

Şimdi tasarım tuhaflıkları nedeniyle Cybertruck, standart bir gövde çerçevesi ve paneller yerine paslanmaz çelik bir dış iskelet kullandığı için montajı nispeten zor olacak. İşte bu yüzden Tesla, Cybertruck üretimini mümkün kılmak için dünyanın en büyük döküm makinesini sipariş etti.

Tüm bunlar, Cybertruck’ı 2023’ün sonlarında gerçek yollarda görmeye başlayabileceğimiz konusunda bizi biraz daha iyimser kılıyor.

-- Reklam --

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves Fragmanı Çıktı!

Yeni fantastik film Dungeons & Dragons: Honor Between Thieves, bir grup ezik ve serseriyi alıp onlara kahraman olma şansı...
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz