Tesla Model 3 Stokunu Temizliyor!

Yenilenen Model 3‘ü bir süredir duyuyoruz ve aracın nasıl görüneceğine dair iyi bir fikrimiz bile var. Ve geçen ay şirketin Model 3 fiyatlarını düşürdüğü ve şimdi fiyat etiketini bir kez daha düşürdüğü göz önüne alındığında mevcut stokunu temizlediğini fark ediyoruz.

Bugün açıklanan yeni envanterde Model 3‘ler için 2.246 €‘luk agresif bir indirimle Tesla’nın eski 3’lerinden kurtulmaya ve yenilerine yer açmaya çalıştığı aşikar. Sadece birkaç gün önce Şangay fabrikası Model 3 üretimini bile durdurdu.

tesla model 3 stok

Her neyse, stoktaki Model 3’ün başlangıç fiyatı şu anda herhangi bir teşvik hariç 35.250 € ve 3.494 € vergi kredisini uyguladığınızda araç 31.760 €‘dan başlıyor. Bu da Tesla’nın Model 3’ü ABD’de 32.600 €‘nun altında fiyatlandırma hedefinin neredeyse 900 € altında. Model 3’ün kirası da şimdi ayda 343 €’ya düşürüldü. Elbette, yeni indirim, özel yapım siparişler için geçerli değildir.

Yenilenen Model 3‘ün bu yılın ikinci yarısında bir ara sokaklara çıkması beklendiğinden Tesla için her şey oldukça iyi hizalanıyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0