Ana SayfaOtomobilTesla Model 3 Stokunu Temizliyor!

Tesla Model 3 Stokunu Temizliyor!

Model 3 fiyatlarında yeniden indirime giden Tesla, yenilenmiş modeli için mevcut stokunu temizlemeye çalışıyor. Bu temizlik yaklaşık 3.000 Euro'luk indirimle hızlandı bile.

-

Qiyuan elektrikli sedan A07’yi tanıttı

Çin otomotiv sektörünün önde gelen oyuncularından Changan Automobile, kısa bir süre önce yeni alt markası...

Yenilenen Model 3‘ü bir süredir duyuyoruz ve aracın nasıl görüneceğine dair iyi bir fikrimiz bile var. Ve geçen ay şirketin Model 3 fiyatlarını düşürdüğü ve şimdi fiyat etiketini bir kez daha düşürdüğü göz önüne alındığında mevcut stokunu temizlediğini fark ediyoruz.

Bugün açıklanan yeni envanterde Model 3‘ler için 2.246 €‘luk agresif bir indirimle Tesla’nın eski 3’lerinden kurtulmaya ve yenilerine yer açmaya çalıştığı aşikar. Sadece birkaç gün önce Şangay fabrikası Model 3 üretimini bile durdurdu.

tesla model 3 stok

Her neyse, stoktaki Model 3’ün başlangıç fiyatı şu anda herhangi bir teşvik hariç 35.250 € ve 3.494 € vergi kredisini uyguladığınızda araç 31.760 €‘dan başlıyor. Bu da Tesla’nın Model 3’ü ABD’de 32.600 €‘nun altında fiyatlandırma hedefinin neredeyse 900 € altında. Model 3’ün kirası da şimdi ayda 343 €’ya düşürüldü. Elbette, yeni indirim, özel yapım siparişler için geçerli değildir.

Yenilenen Model 3‘ün bu yılın ikinci yarısında bir ara sokaklara çıkması beklendiğinden Tesla için her şey oldukça iyi hizalanıyor.

Apple, tüm iPhone’lar için güncellenmiş iOS 17.0.2 sürümünü yayınladı

Apple, tüm uyumlu iPhone modelleri için iOS 17.0.2'nin güncellenmiş bir sürümünü yayınlayarak kullanıcıların endişelerine hızlı bir şekilde yanıt verdi....
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz