Ana SayfaOtomobilTesla Model Y'nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, otoyolda giderken aniden düştü. Neyse ki herhangi bir kaza yaşanmadı.

-

Huawei P60 Serisi Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikler

Huawei, popüler P serisinden en yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonlarını piyasaya sürdü. Yeni P60...

Yepyeni bir Tesla Model Y‘nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola düştü.

Twitter kullanıcısı Prerak, ailesiyle birlikte otoyolda giderken aniden yepyeni Tesla Model Y direksiyon simidinin düştüğünü bildirdi. Neyse ki etrafta trafik yoktu ve güvenli bir şekilde kenara çekilmeyi başardı.

Prerak, arabanın çekilmesiyle ilgili tüm süreci ve hatta Tesla destek ile yaptığı görüşmeleri paylaştı. Başlangıçta 103,96 dolarlık onarım faturası tahsil edildi, ancak Tesla daha sonra ücretten feragat etti.

Ancak hasar kaydı verildi ve Prerak, Tesla’ya olan inancını kaybettiğini ve mümkün olsa da olmasa da aracı iade etmek istediğini söylüyor.

Bu, Tesla’nın başına gelen ilk direksiyon düşme olayı değil. 2020’de bir Tesla Model 3’ün direksiyon simidi benzer bir şekilde düştü. Daha önce Ford ve Hyundai, direksiyon simidini direksiyon miline bağlayan cıvatayla ilgili sorunlar nedeniyle geri çağırmıştı, ancak bu büyüklükte bir kaza kaydedilmemişti.

-- Reklam --

Apple Watch Ultra Rakibi, Huawei Watch Ultimate Satışa Çıktı!

Akıllı saatler giderek daha yaygın hale geldikçe Huawei gibi teknoloji şirketleri, akıllı saatleri için herşeyi yeni baştan yaratıyor. Huawei...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz