Ana SayfaOtomobilTesla, Semi'yi Zorlu Koşullarda Nasıl Test Ediyor

Tesla, Semi’yi Zorlu Koşullarda Nasıl Test Ediyor

Yoldaki hayatına hazır olan Tesla'nın olağan üstü kamyonu Semi, nihayet test videolarıyla da karşımıza çıktı. Tesla'nın zorlu koşul testleri, aklımızda soru işareti bıraktırmadı.

-

240W Şarjlı Realme GT Neo5 9 Şubat’ta Geliyor!

Realme, GT Neo5'in 240 W hızlı şarj özelliğine sahip ilk akıllı telefon olacağını doğruladı ve...

Bu ayın başında, FritoLay ve Pepsi’nin özel olarak düzenlenen bir etkinlikte ilk teslimatlarını yapmasıyla Tesla Semi nihayet gerçeğe dönüştü. Kamyon artık yoldaki hayata hazır olduğuna göre Tesla daha fazla şirketin bir tane sipariş etmesini istiyor. Ve ona bakıp sağlamlığıyla ilgili şüpheleriniz varsa, Tesla bugün Semi’nin “çeşitli zorlu koşullarda” geçirildiği tüm testleri gösteren kısa bir video ile çıktı. Kendinize bir göz atın:

Tesla’ya göre tüm bu testler, şimdi nihayet gerçek bir ürün olan kamyonun birkaç yıllık geliştirme süreci boyunca gerçekleştirildi ve asıl mesele, güvenilirliğini ve dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmaktı.

Bu arada, bu videoyu izlemek size Tesla için bu tür araçları test etme konusunda bir kariyer hayali kurduysa, şanslısınız çünkü bu aslında LinkedIn’de Araç Test Mühendisi için bir iş açılışının yanı sıra tahmin etmiştiniz. Hatta özellikle Semi için, bu yüzden Tesla kamyonun üretimine çoktan başlamış olmasına rağmen testleri devam ettirmek istiyor gibi görünüyor.

-- Reklam --

Playstation Plus Şubat Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Günümüzün en ünlü oyun devlerinden biri olan Playstation yeni yıla girerken rakiplerinden geri kalmamak için muhteşem bir kampanya başlatmayı...
Cemre Yılmaz
Cemre Yılmaz
Dijital reklamcılığın yanında web site ve gelişimlerini ilgilendiren her aracın uzmanı olmak için gelişen bir teknoloji meraklısıyım. Freelancer olarak yazar ve editörlükle de ilgilenmekteyim.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz