Tesla, Semi’yi Zorlu Koşullarda Nasıl Test Ediyor

Bu ayın başında, FritoLay ve Pepsi’nin özel olarak düzenlenen bir etkinlikte ilk teslimatlarını yapmasıyla Tesla Semi nihayet gerçeğe dönüştü. Kamyon artık yoldaki hayata hazır olduğuna göre Tesla daha fazla şirketin bir tane sipariş etmesini istiyor. Ve ona bakıp sağlamlığıyla ilgili şüpheleriniz varsa, Tesla bugün Semi’nin “çeşitli zorlu koşullarda” geçirildiği tüm testleri gösteren kısa bir video ile çıktı. Kendinize bir göz atın:

Tesla’ya göre tüm bu testler, şimdi nihayet gerçek bir ürün olan kamyonun birkaç yıllık geliştirme süreci boyunca gerçekleştirildi ve asıl mesele, güvenilirliğini ve dayanıklılığını en üst düzeye çıkarmaktı.

Bu arada, bu videoyu izlemek size Tesla için bu tür araçları test etme konusunda bir kariyer hayali kurduysa, şanslısınız çünkü bu aslında LinkedIn’de Araç Test Mühendisi için bir iş açılışının yanı sıra tahmin etmiştiniz. Hatta özellikle Semi için, bu yüzden Tesla kamyonun üretimine çoktan başlamış olmasına rağmen testleri devam ettirmek istiyor gibi görünüyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0