Ana SayfaOtomobilTesla, Tesla olmayan Elektrikli Otomobiller için İtalya'da Supercharger'larını açtı

Tesla, Tesla olmayan Elektrikli Otomobiller için İtalya’da Supercharger’larını açtı

Tesla, Supercharger'ın Tesla olmayan elektrikli araçlara erişimini sağlamak için pilot programını İtalya'ya genişletti. Şimdi Avrupa'nın çoğunu kapsıyor. Yakında Türkiye'de de açılıyor.

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Bu yılın başından beri Tesla, Supercharger’ın Tesla olmayan Elektrlikli Otomobillere erişimini sağlamak için programını yavaş yavaş genişletiyor. Tesla bu hafta İtalya’da şarj cihazlarını açıyor. Artık ülkedeki 18 Supercharger istasyonu sadece Tesla sahipleri tarafından değil herkes tarafından kullanılabilir.

İtalya, programa katılan ülkelerden sadece biri. Tesla, Ocak ayından bugüne kadar Almanya, Hollanda, İspanya, Birleşik Krallık, Norveç, Danimarka, Lüksemburg, İzlanda, İsviçre, Belçika, Avusturya ve Finlandiya gibi ülkelerdeki belirli Supercharge istasyonlarına erişim izni verdi. Esasen, Tesla’nın Supercharger’ları Avrupa’nın çoğunu kapsar ve Tesla olmayan kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Tesla, tüm elektrikli otomobil kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunabilmek için bu istasyonlardaki trafiği izlemek istediğini söylediğinden, bunun hala bir pilot program olduğunu unutmayın. Bu nedenle neden tüm Supercharger’lar bu bölgelerde açık değil? Özellikle, Tesla bunu gelecek yıldan itibaren Kuzey Amerika için yapacak.

Son olarak Tesla’nın ülkemizde de 12 adet Supercharger istasyonunu çok yakında açacak. Bu istasyonların hangi ilde ve hangi konumda olduğuna (tam lokasyonuna) buradan göz atabilirsiniz.

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...
KaynakArenaev

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz