Ana SayfaOtomobilTesla'nın Cybertruck'u da 1MW hızlı şarj alıyor

Tesla’nın Cybertruck’u da 1MW hızlı şarj alıyor

-

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

Spotify, 2022'nin son çeyreği için mali raporunu yayınladı. Spotify, 2023 yılının başıyla beraber toplamda 250...

Bugünkü Tesla Semi Teslimat Etkinliği sırasında şirket, şaşırtıcı bir şekilde, yeni Semi tarafından desteklenen yeni 1MW şarj teknolojisinin yakında çıkacak olan Cybertruck’a da entegre edileceğini duyurdu.

Yeni “daldırma soğutma teknolojisi” sayesinde, şarj cihazı nispeten küçük bir form faktörünü korurken çok daha yüksek çıkış elde edebilir, bu nedenle Cybertruck 1 MW şarj desteği mümkündür. Tesla, Cybertruck’ın 1MW’a gerçekten nasıl ve ne kadar süreyle ulaşacağını netleştirmedi.

Şarj teknolojisine ek olarak, Tesla Semi’deki 1.000 voltluk aktarma organı tasarımı onu gelecekteki araçlara taşıyacak, ancak bir kez daha Elon Musk daha fazla ayrıntı vermedi, bu nedenle gelecekteki modellerin mi yoksa mevcut modellerin mi olacağını bilmiyoruz. Fakat bildiğimiz bişey var: Bu teknolojilerin bize çok faydası olacak.

-- Reklam --

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz