Ana SayfaFilm ve DiziThe Boys Spin-off'u "Gen V" İçin İlk Fragman Yayınlandı!

The Boys Spin-off’u “Gen V” İçin İlk Fragman Yayınlandı!

Uzun zamandır merak edilen dizilerin başında gelen The Boys Spin-off'u "Gen V" için ilk fragman yayınlandı. Fragmanda kan teması oldukça dikkat çekti.

-

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

Spotify, 2022'nin son çeyreği için mali raporunu yayınladı. Spotify, 2023 yılının başıyla beraber toplamda 250...

Uzun zamandır merak edilen dizilerin başında gelen The Boys Spin-off’u “Gen V” için ilk fragman yayınlandı. Fragmanda kan teması oldukça dikkat çekti.

Amazon Video ile beraber ekran başına gelen The Boys, kısa süre içerisinde büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Hem ülkemizde de hem de dünya çapında The Boys fanları her geçen gün artıyor. Yetişkinlere yönelik süper kahraman filmleri seyredenler, The Boys’a tam puan verdi.

Dizi eleştirmeleri tarafından tam puan alan ve 3 sezon boyunca izleyenleri aksiyon ve macera dünyasına çeken The Boys, Gen V ile beraber evrenini genişletmeyi planlıyor. Gen V ilk fragmanı bizlere gösterdi ki, içerisinde oldukça fazla vahşet ve kan ögeleri barındırıyor. Bu durumda bizlere Gen V’nin çocuklar için bir yapım olmadığını gösteriyor.

2023 yılı ile beraber vizyona girecek olan dizinin, henüz net bir yayın tarihi bulunmuyor. Buna rağmen The Boys hayranları şimdiden dizi için sabırsızlıkla beklemeye başladı.

Indiana Jones 5 Geliyor! – İlk Fragman Yayınlandı!

-- Reklam --

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola...
İbrahim Özbek
İbrahim Özbek
Teknoloji ve espor dünyasında hakkında gelişmeleri yakından takip ediyor. Ayrıca sinema ve edebiyat alanında kendimi geliştirmek için çalışıyorum. Yaptığım çalışmalar ve araştırmalar ile beraber kendimi geleceğe hazırlıyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz