Ana SayfaOyunThe Sims FreePlay 512MB RAM desteği ile güncellendi

The Sims FreePlay 512MB RAM desteği ile güncellendi

-

iPhone’da Müzik Çalarken Video Nasıl Kaydedilir?

Bu makalede, herhangi bir uygulamadan müzik çalarken iPhone'da nasıl video kaydedileceği açıklanmaktadır. Nasıl çalıştığını öğrenmek...

Kullanıcılar tarafından oldukça büyük bir ilgi gören Sims oyunlarından bir tanesi The Sims FreePlay oyunu bugün Windows Phone 512MB RAM cihazlar için kullanılabilir duruma getirildi.

512MB RAM için gerekli optimizasyonlar yapılan ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan oyun The Sims FreePlay oyunu kullanıcılara yeni bir hayatın yanı sıra bir yaşam sunuyor, gerçek hayatta istediklerini yapamayan kullanıcılar oyun içerisinde istedikleri gibi davranma özgürlüğüne sahip, ancak oyun içerisinde size verilen görevleri de en iyi şekilde yapmalısınız.

16 farklı karakter bulunan oyun içerisinde kullanıcılar at çiftliği vs gibi gerçek hayatta sahip olmadıkları hayatı yaşadıklarından dolayı oldukça tercih edilen bir oyun, oyun için oynama yaşı olarak 16 yaş belirlenmiş durumda.

Bakalım ilerleyen zamanlarda Windows Phone platformu 1GB RAM ve üzeri oyunları RAM desteğini arttırarak 512MB RAM kullanıcılarına getirecek mi?

-- Reklam --

iPhone’unuzun Kamerasını Mac’iniz İçin Bir Web Kamerası Olarak Kullanma

Mac'inizde macOS 13.0 veya sonraki bir sürümü yüklüyse, yakındaki iPhone'unuzu bilgisayarınızın web kamerası olarak kullanabilirsiniz. Nasıl çalıştığını öğrenmek için...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz