Ana SayfaSosyal MedyaTikTok, FIFA 22 Dünya Kupası'nı Ücretsiz Yayınlayacağını Duyurdu

TikTok, FIFA 22 Dünya Kupası’nı Ücretsiz Yayınlayacağını Duyurdu

-

Diablo IV Çıkış Tarihi Açıklandı!

Oyun sektörü son zamanlarda oldukça hareketli geçmeye başladı oyun sektöründe adından çokça söz ettiren Diablo...

Bugün erken saatlerde TikTok, FIFA 22 Dünya Kupası’nı ücretsiz olarak yayınlayacağını resmen duyurdu. Şirket, popüler futbol Dünya Kupası canlı yayınını platformunda ücretsiz olarak sunacağını, ancak yalnızca Çin’de çıkacağını belirtti.

FIFA 2022 Dünya Kupası Katar’da gerçekleşiyor ve Douyin (diğer adıyla TikTok), bu yılın başlarında FIFA Dünya Kupası’nı yayınlama haklarını kazanmayı başardı. Şimdi, Çin’deki TikTok, 28 günlük etkinliğin tamamını kapsayacak ve popüler kısa video paylaşım platformunda tüm oyunların Ultra HD (4K) çözünürlük kalitesinde ücretsiz canlı yayınlarını sunacak. Sadece “Dünya Kupası” yazarak aratmak, Douyin kullanıcılarının Dünya Kupası maçlarını izlemenizi sağlayan özel bir özel sayfaya girmesini sağlayacak.

TikTok, yalnızca FIFA oyunlarını yayınlamanın yanı sıra, yayın izleme deneyimini daha etkileşimli hale getirmek için bir sürü özellik de sunacak. Bu, kullanıcıların oyunu izlerken arkadaşlarını sohbet etmeye davet etmelerini baz alacak.

Uygulama bunu canlı yayın odası yaparak sunacak. Bu ücretsiz 4K yayının China Douyin uygulamasına özel olduğunu unutmayın. Yani, küresel olarak kullanılabilen TikTok uygulamasında mevcut olmayacak. Şu an itibariyle, bu konuyla ilgili bilinen tüm bilgiler bu. Umarız küresel olarak da yayın imkanı tanınır.

2022 Dünya Kupası Nasıl İzlenir?
Bütün detaylar…
-- Reklam --

Star Wars Jedi: Survivor Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük kurgu evrenlerinden birine sahip olan Star Wars serisini bilmeyen yoktur. Özellikle oyunları yanında filmleri ile birçok...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz