Ana SayfaOtomobilToyota 3D Yazıcı Araba Üretimi Yapıyor

Toyota 3D Yazıcı Araba Üretimi Yapıyor

-

Pek çok alanda kullanılan yazıcılar teknolojinin gelişmesi ile birlikte araba sanayisinde de boy göstermeye başladı. Bir dünya markası olarak yeni araç tasarımları için çalışmalar yapan Toyota 3D Yazıcı Araba çalışmalarında kullandığı son teknoloji yazılar ile projelerine hayat veriyor.

Bu konuda faydalandığı 3D yazıcılar ile çalışmalarını yürüten şirket yetkilileri, üzerinde çalıştıkları projedeki çalışmalarını bu yazıcılar sayesinde daha rahat inceleme fırsatına kavuşmuş oldu. Japonya’da üretimi yapılan ve şuanda test sürüşleri gerçekleştirilen i-Road adı verilen arabaların seri üretime geçilerek üretilmesi amacıyla üzerinde çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Açık yol (Open Road) olarak adlandırılan bu proje içinde yer alan araç parçaları 3D yazıcılar kullanılarak hayata geçirilmiş. Bu küçük ve tek kişilik araçları kullanacak olan kişiler oldukça rahat bir araca kavuşsunlar diye çalışmalar oldukça titiz bir şekilde yürütülüyor.

Çalışmalar esnasında büyük kolaylık sağlayan 3D cihazlar, Toyota 3D Yazıcı Araba parçalarının oluşmasında da önemli rol alarak ileriki projeler içinde ilham kaynağı olacağa benziyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here