Ana SayfaİpucuTürkiye'deki En İyi ve Hızlı İnternet Sağlayıcıları!

Türkiye’deki En İyi ve Hızlı İnternet Sağlayıcıları!

Günlük rutin işlerimizi bile internet sayesinde çok kısa bir sürede halletme imkanına sahibiz. Bugün ki yazımızda sizlere Türkiye'deki en iyi ve hızlı internet sağlayıcıları hakkında bilgi vereceğiz.

-

Android’de dijital gizliliğinizi birkaç basit adımda koruyun

Google, Android ile birlikte tonlarca ücretsiz yazılım gönderir, ancak yine de kullandığınızda bunun için verilerinizle...

Günümüzde internetin önemini anlatmakla bitmez, özellikle son 15 yıldır internet ile iç içe yaşar duruma geldik. Günlük rutin işlerimizi bile internet sayesinde çok kısa bir sürede halletme imkanına sahibiz. Bugün ki yazımızda sizlere Türkiye’deki en iyi ve hızlı internet sağlayıcıları hakkında bilgi vereceğiz.

Kullandığımız internetlerin bizlere aktarılmasını sağlayan internet sağlayıcıları bulunmakta. Bu sağlayıcılar arasında tabi ki farklar olabiliyor. Farklar arasında hız kalitesi en ön plana çıkmakta gelelim Türkiye’deki internet sağlayıcıları ne kadar hızda hizmet ediyor.

Türk Telekom

türk telekom

Türkiye’deki en iyi ve hızlı internet sağlayıcıları arasında yerini alan Türk Telekom 21,61 Mbps hız ile hizmet vermektedir.

Vodafone

vodafone

Türkiye’deki en iyi ve hızlı internet sağlayıcıları arasında yerini alan Vodafone 24,25 Mbps hız ile hizmet vermektedir.

Turkcell

Turkcell

Türkiye’deki en iyi ve hızlı internet sağlayıcıları arasında yerini alan Turkcell 35,30 Mbps hız ile hizmet vermektedir.

Türksat Kablo 

Türksat Kablo

Türkiye’deki en iyi ve hızlı internet sağlayıcıları arasında yerini alan Türksat Kablo 39,80 Mbps hız ile hizmet vermektedir.

TurkNet 

TurkNet

Türkiye’deki en iyi ve hızlı internet sağlayıcıları arasında yerini alan 49,46 Mbps hız ile hizmet vermektedir.

Dünyanın En Hızlı İnternetine Sahip Olan Ülkeler

  • Singapur (192,17 Mbps)
  • Şili (187,50 Mbps)
  • Tayland (175,93 Mbps)
  • Hong Kong (168,66 Mbps)
  • Monako (165,47 Mbps)
  • Danimarka (156,04 Mbps)
  • Çin (153,33 Mbps)
  • ABD (136,53 Mbps)
  • İspanya (130,86 Mbps)
  • Makao (126,42 Mbps)

Teknolojik Ürünlere İade Kısıtlaması Geldi!

-- Reklam --

Mobile Legends Nasıl Küme Atlarım?

Günümüzün mobil oyunlar arasında en popüler olan Mobile Legends yıllardır mobil oyun kategorisinde çoğu zaman zirvede bulunmuştur. Bildiğiniz gibi...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.