Ana SayfaSosyal MedyaTwitter, Mavi Tik'i 29 Kasım'da geri getiriyor

Twitter, Mavi Tik’i 29 Kasım’da geri getiriyor

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Twitter, herkesin hesabını Blue aboneliği aracılığıyla doğrulamasına izin verdi, bu da birden fazla kişinin özelliği kötüye kullanmasına ve sosyal medyayı tuhaf gönderilerle düpedüz trol etmesine yol açtı. Elon Musk’a ait ağ, daha fazla kargaşayı önlemek amacıyla Cuma günü abonelikleri kapattı ve hatta kısa bir süre için onay işaretlerini kaldırdı.

CEO nihayet Blue Verified (Mavi tik) özelliğinin “çok sağlam olduğundan emin olmak için” 29 Kasım’da yeniden başlatılacağını doğruladı.

Mavi onay işareti, önceden ayda 5 ABD doları olan ve bir tweet’i düzenleme ve planlama gibi bazı avantajlarla birlikte daha sonra daha fazla para getirmek amacıyla 8 ABD dolarına çıkarılan Premium aboneliğin bir özelliğidir.

Bunu telafi etmek için Musk bir avantaj daha ekledi – kullanıcıların mavi onay işaretine sahip olmalarına izin vererek onları onayladı, bu daha önce politikacıların, ünlülerin, gazetecilerin, medyanın ve diğer yüksek profilli kuruluşların hesapları için ayrılmış bir başarıydı.

Musk, Twitter’ın sahtekarların doğrulanmış görünmesini nasıl engellemeyi planladığı hakkında ayrıntılı bilgi vermedi, ancak şirketteki dinamik durum göz önüne alındığında, onun da bir planı olduğundan emin değiliz.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz