Ana SayfaSosyal MedyaTwitter Yanıtlarınızdan Kullanıcı Adlarını Kaldırdı

Twitter Yanıtlarınızdan Kullanıcı Adlarını Kaldırdı

-

Twitter yine de 140 karakter sınırlamasını bırakmak istemiyor çünkü sonuçta hep bu özelliği ile tanındı. Ancak 140 karakteri teknik olarak vazgeçirmeden maksimize etmenize yardımcı olacak çeşitli yollar buldular. Verdikleri yeni “kısayol”, size bir tweet’i yanıtladığınızda kişilerin kullanıcı adlarını kaldırarak, aslında ne söylemek istediğinizi söylemek ve kullanıcı adlarının uzun dizilişi tarafından rahatsız edilmemek için daha fazla alan sağlamakta.

Uygulamanızı güncelledikten sonra birine veya bir gruba ait tweet’e yanıt verdiğinizde isimleri, 140 karakterlik sınırın bir parçası olarak değil, tweet’in üzerinde görünecek. Herhangi bir nedenle kafanız karıştıysa, unuttuysanız bile, konuşma dizesindeki kimlerin olduğunu görebilmek için daima “yanıtlamaya” dokunabilirsiniz. Karakter tasarrufunun yanı sıra, insanların gerçekte ne söylediklerini göreceğiniz için konuşmaları okumak ve izlemek daha kolay olacak.

Twitter, bu güncellemenin, önceki GIF’ler, alıntı tweet’leri sayımdan kaldırılmasını da içeren bir çok yeniliğin, kullanıcıların, denemelerin ve insanların mikro blog sosyalleşmesinden ne isteyip istemediğine ilişkin araştırmanın bir sonucu olduğunu belirtiyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here