Ana SayfaSosyal MedyaTwitter'dan İşletmelere Jest - Altın Onay İşareti Geliyor

Twitter’dan İşletmelere Jest – Altın Onay İşareti Geliyor

Altın, işletmeleri veya şirketleri belirleyecek, hükümet ve çok uluslu hesaplar ise gri bir onay işareti alacak. Blue aboneliği artık Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık'ta da mevcut olacak. Ülkemize de yakında gelmesini bekliyoruz.

-

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de...

Zorlu bir lansmanın ardından Twitter Blue, şirket tarafından yeniden hizmete girdi. Elon Musk, daha önce çeşitli nedenlerle Kasım 2022’de Mavi doğrulama rozetini geri çekmişti ve şimdi hizmet, bazı önemli değişikliklerle yeniden yayınlandı.

Platform, 12 Aralık 2022’den itibaren yeni Twitter Blue hizmetini sunmaya hazırlanıyor. Bu, ilk olarak Twitter Blue’ya kaydolabilen iOS ve web kullanıcılarında kullanılabilecek. Blue hizmeti temel olarak abonelerin Tweetlerini Düzenleme, 1080p çözünürlüklü video yükleme ve hatta bir Okuyucu Modu gibi özelliklere erişmesini sağlayacak. 9 Kasım’da, Blue Verification hizmeti başlatıldı, ancak platformdaki yüksek kimliğe bürünme oranlarının ardından geri çekilmesi gerekti.

Kimliğe bürünme, yalnızca bilinen kişilikleri veya ünlüleri (Elon Musk’ın kendisi dahil) etkilemekle kalmadı, aynı zamanda diğer bilinen markaları ve işletmeleri de hedef aldı. Ancak şimdi şirket, Twitter Blue’yu web kullanıcıları için ayda 8 ABD Doları veya iOS cihazları kullanıcıları için ayda 11 ABD Doları karşılığında yeniden başlattı.

Twitter-Gold-mark

En önemlisi, şirket ayrıca Twitter Blue’ya kaydolanlar için telefon doğrulaması istiyor. Artık farklı türde doğrulama onay işaretleri de var. Altın, işletmeleri veya şirketleri belirleyecek, hükümet ve çok uluslu hesaplar ise gri bir onay işareti alacak. Blue aboneliği artık Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ve Birleşik Krallık’ta da mevcut olacak. Ülkemize de yakında gelmesini bekliyoruz.

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Üretimi 2024’e Ertelendi!

Tesla'nın tuhaf görünümlü Cybertruck'ının, ilk olarak 2019 Kasım'ında duyurulduktan sonra bu yılın ortalarında seri üretime başlaması gerekiyordu. Bunun gibi...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz