Ana SayfaFilm ve DiziUzun Yıllar Power Ranger Olan Jason David Frank Hayatını Kaybetti

Uzun Yıllar Power Ranger Olan Jason David Frank Hayatını Kaybetti

Tüm Power Rangers oyuncuları arasında Frank, seride tartışmasız en uzun süreyi geçirdi.

-

Oppo Find N2 katlanabilir telefonu 15 Aralık’ta gelecek

Oppo'nun geleneksel olarak Aralık ayında Inno Day adlı bir etkinliği vardır. Şirketin tüm yeniliklerini ve...

Power Rangers’ın ünlü karakteri Jason David Frank 49 yaşında vefat etti. Haber ilk olarak kişisel antrenörü ve yakın arkadaşı Mike Bronzoulis tarafından verildi ve daha sonra TMZ (Frank’in temsilcisi aracılığıyla) ve diğer Rangers oyuncuları Walter Jones ve Blake Foster tarafından doğrulandı.

4 Eylül 1973’te doğan Frank, en çok uzun süredir devam eden Power Rangers serisinde Tommy Oliver olarak biliniyordu. Dizi onun ilk oyunculuğuydu ve orijinal Mighty Morphin Power Rangers serisi için Yeşil (ve daha sonra Beyaz) Korucu olarak görev yapacaktı. Yalnızca 14 bölüm görünmesi amaçlanmış olsa da, o kadar popüler oldu ki, diğer Power Rangers sezonlarında, Power Rangers Zeo, Turbo (Kırmızı) ve Dino Thunder’da (Siyah) ve yıl dönümü özel programlarında yer alarak Tommy’yi oynamaya devam edecekti. Ayrıca yazar Kyle Higgins ve sanatçı Giuseppe Cafaro’nun 2018 tarihli Dragon of the Dragon çizgi romanına da danışmanlık yaptı.

Power Rangers dışında, Frank’in filmografisinde 1990’ların Sweet Valley High dizisi, Family Matters’ın (cidden) bir bölümü, 1994’ün VR Troopers’ının pilot bölümü ve ünlü oyuncunun bir gönderisi olan Gümüş Ayı’yı oynadığı We Bare Bears bölümü de yer alıyor.

2020’de Frank, kısa filmi Legend of the White Dragon için bir Kickstarter duyurdu. Daha sonra genişleyerek uzun metrajlı bir filme dönüştü ve Power Rangers mezunları Jason Faunt (Time Force), Ciara Hanna (Megaforce), Mark Dacascos ve Frank’in kızı Jenna ile birlikte rol aldı. Filmin 2023’te vizyona girmesi bekleniyor ve son rolü olacak.

-- Reklam --

Squad’ın Solar City Arabası ABD’de de Satışa Çıkıyor!

Squad, Solar City arabasını ABD'de 6.250$'a piyasaya sürecek. Bu, Avrupa'da vaat ettiği rakamla aynı. Otomobil, Hollanda, Belçika, Fransa ve...
KaynakGizmodo

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz